Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

SigPlus

24. čvn 2013 21:19 #108840
SigPlus od Josef
Uživatel
Dobrý den,
chtěl bych na svých stránkách zveřejnit několk fotografií. Hledal jsem na internetu, jak to v redakčním systému Joomla! jde. Narazil jsem na progam Sigplus.
Stáhl jsem si soubor pkg_sigplus-1.4.2.10.zip. Dál však nevím, jak postupovat, aby mi správně vše fungovalo. Hledal jsem různé články, všude však bylo napsán, že stačí jen nainstalovat apod. Jenomže já nevím jak.
Chtěl bych Vás proto poprosit o radu, popř. návod, jak tento problém vyřešit. Tvorba webových stránek v tomto systému mě baví a už jsem dostal i nabídku, jestli bych netvořil stránky jdné zájmové organizaci (je mi 15).
Děkuji mnohokrát a přeji hezký den.

24. čvn 2013 21:39 - 24. čvn 2013 21:41 #108841
Odpověď od Bong
Moderátor
Jak jste proboha rozběhl Joomlu samotnou, když s tímto máte problém? Cokoli nainstalujete přes instalátor Joomly: Správce rozšíření: Instalace.

A ta nejdůležitější rada: KAŽDÉ ROZŠÍŘENÍ MÁ DOKUMENTACI , stačí se jen podívat a máte tam popsanou instalaci a zprovoznění krok za krokem.

Ale než začnete nadšeně blbnout, zkuste zapřemýšlet. To, co jste našel, není jediné řešení ( extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images ). Musíte brát do úvahy na co rozšíření budete používat, zda pro něj existuje čeština a zda je určeno pro vaši verzi Joomly... Pokud se vykašlete na základní zvládnutí systému a stavby webů, budou vám možná v okolí tleskat, ale jen rozšíříte armádu patlalů stránek...

Zkuste začít třeba článkem: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/27-o...-rozcestnik-joomlare

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. čvn 2013 21:04 #108869
Odpověď od Josef
Uživatel
Dobrý večer, systém Joomla jsem nainstaloval bez problémů (jen pro detail).
Děkuji Vám za radu, podařilo se mi teda tento program nainstalovat.
Hezký večer (den).

Powered by Fórum