Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

testovani na localhostu

11. čvn 2013 08:55 - 11. čvn 2013 08:55 #108444
testovani na localhostu od zbynek
Pokročilý uživatel
Dobry den,

po nejake dobe jsem se zase dostal k memu bastleni Intranetu. Chci vyzkouset pristup na web i z jineho PC. Po zadani IP adresy meho stroje do prohlizece na jinem stroji v siti s upresnenim adresare kde se web nachazi tzn.: (ipadresa/adresar) se nezobrazi web korektne. Zobrazi se pouze struktura webu ale absolutne bez jakehokoli stylu a obrazku.
Co musim nakonfigurovat nebo nastavit?

diky za odpoved

11. čvn 2013 09:01 #108445
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
ou ou ou, omlouvam se zbytecny prispevek. Ja jsem to vlastne vyresil minule uz to funguje ... =) tak smazat

11. čvn 2013 09:04 #108446
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Pokud jste si jistí, že na straně HTML je vše jak má být (definice cest ke stylům a obr.), tak nakonfigurovat musíte webový server (třeba i prostřednictvím .htaccess).

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

11. čvn 2013 09:05 #108447
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Tak nám (za odměnu) prozraďte jak jste to vyřešil.

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

11. čvn 2013 09:21 - 11. čvn 2013 09:24 #108450
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Do souboru hosts sem pridal adresu stroje s nazvem slozky s joomlou

ipadresa stroje nazevslozky


Do souboru http.conf v konfiguraci apache sem pridal

NameVirtualHost ipadresa stroje ( a to jak ip stroje tak ip localhostu )
NameVirtualHost ipadresa localu

DocumentRoot "cesta do rootovske slozky"
Servername nazev slozky s joomlou
Poděkovali: karel

11. čvn 2013 09:58 #108451
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Nejlepsi na to vsem je to, ze mi to pred chvilkou chodilo a ted to zase nechodi ..... Absolutne to nechapu nikde sem nic nemenil ....

Powered by Fórum