Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Registrace

02. čvn 2013 08:58 #108178
Registrace od Gucky
Začátečník
Zdravím,
potřebuji poradit. Stále se mi registrují do joomly boti a píší do komentářů a do fóra nechtěné příspěvky. Mám zapnutou capchu od googlu pri registraci uživatelů, ale daří se jim to obcházet. Může mi někdo poradit co s tím?

Díky.

02. čvn 2013 11:14 #108182
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

je možné poskytnout adresu na prezentaci kde máte daný problém? Takto si mohu vytáhnout věšteckou kouli a zkusit Vám něco věštět. To je maximum v tuto chvíly.

03. čvn 2013 21:29 #108215
Odpověď od Gucky
Začátečník
Nevím co by jste potřebovali vědět víc než jsem napsal. Prostě mám joomla! 2.5.11 (na stránkách www.gucz.net - jak mám napsáno v podpisu) a stále se mi tam registrují boti i přes to že mám nastaveno ověřování přes mail a zapnutou capchu - tu mám nastavenou přes google, ne tu výchozí v joomle. Pokud potřebujete k nějaké radě další informace, napište mi konkrétně co potřebujete a já co nejdřív požadované informace dodám. Vždyť poradit potřebuji já.

03. čvn 2013 23:05 #108217
Odpověď od Cony
Moderátor
A co přesně znamená:

tu mám nastavenou přes google, ne tu výchozí v joomle

Na stránkách máte nyní registraci vyplou, není nic vidět, ale možná je právě problém v tom že máte jakousi vlastní implementaci Captchy, místo aby jste používal to co Vám Joomla nabízí.

Můžete zkusit jinou Captchu , nebo pluginy kontrolující registraci a přihlášení vůči blacklistům .

04. čvn 2013 09:42 #108222
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

zkuste opět aktivovat možnost registrace uživatelů, zkuste si založit účet u aktivovat reCaptcha, kterou Joomla! nativně podporuje a počkejte den, dva zda se problém vyskytuje či nikoliv.

Můj první příspěvek byl zcela jednoznačný a úmyslný neboť psát obecně požadavek na pomoc ve Vašem stylu nemůže pomoc Vám ani nikomu jinému, nehledě na to, že dosat odbornou pomoc nebo aspoň radu vyžaduje minimální snahu z Vaší strany daný problém popsat, včetně použité domény, verze Joomla!, případně rozšíření apod.

A v neposlední řadě vložené stránky v patičce jsou irelevantní neboť opět nejsem věštec abych věděl zda se bavíme konkrétně o těchto stránkách a né jiných. Rozumíme si?

04. čvn 2013 22:21 #108249
Odpověď od Gucky
Začátečník
Aha, takže jinak. Registrace je zaplá - to jsem si jistý, bo pomalu každý den mažu nové uživatele. Recapcha mám nastavenou ( to je to co mám na mysli tím přes google - při zapínání recapchy jsem musel něco nastavovat s googlem, tuším nějaký klíče, ale už si to moc nepamatuju, je to už více jak rok) a "Aktivace nového uživatelského účtu" mám nastaveno vlastní. To jsem pochopil, že má posílat mail s odkazem na aktivaci účtu.

Powered by Fórum