Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Pretekanie textu (overflow)

20. kvě 2013 14:12 #107822
Pretekanie textu (overflow) od Ľubomír Gajdoš
Uživatel
Ahoj
Prosím o radu kde nastavím aby mi text nešiel nezmyselne cez celú stránku ale aby sa v článku automaticky zalamoval. Malo by to byť nastavenie pretekania textu (overflow) ale absolútne to nemôžem nikde nájsť. Vopred ďakujem a želám pekný deň

20. kvě 2013 14:32 #107823
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
odkaz?
pokud je dobre udelana sablona, tak s timto nemuze byt problem
(max pokud byste vkladal text do clanku z wordu naprimo a podobne)

Joomla! pro každého

20. kvě 2013 14:41 #107825
Odpověď od Ľubomír Gajdoš
Uživatel
Šablónu už som používal niekoľko krát a zatial nebol s nou ziadny problém. Bude to len nieco v nastavení co som omylom oznacil. Ide o to že text v editore mi ide stále horizontálne po priamke a automaticky netvorí stĺpec a rovnako sa potom zobrazí aj na webe.

20. kvě 2013 15:04 #107826
Odpověď od Bong
Moderátor
Odkaz na stránku s chybou?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. kvě 2013 15:13 #107827
Odpověď od Ľubomír Gajdoš
Uživatel
Nie nehllási sa mi žiadna chyba. Ide o to že text sa mi na stránke zobrazuje v jednom riadku a prechádza mi aj cez iné moduly napríklad kategórie text sa nezobrazí štandartne. Tento problem ale zo zaciatku nebol text sa zobrazoval spravne a nezasahoval na stránke do ostatných modulov.

Posielam ukážku

www.dropbox.com/s/w7q70f1reertklv/jooml_1.jpg

20. kvě 2013 15:28 #107828
Odpověď od Ľubomír Gajdoš
Uživatel
Z podpory mi poradili toto ale neviem kde to nájdem:
You shouldn't add this kind of text, but if you wan to avoid this situation just add styles
#dj-classifieds .dj-item .description{
overflow:hidden;
}

to some css file.

Powered by Fórum