Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Užívateľská mapa a mapa pre neregistrovaných.

15. bře 2013 22:07 #105504
Užívateľská mapa a mapa pre neregistrovaných. od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Je to špecifický problém. Musel som vytvoriť dve mapy. Jedna je normálne v hlavnom menu a je to mapa prístupná pre všetkých a druhú mapu som vložil do položky v užívateľskom menu. Na tej pre neregistrovaných sa zobrazuje pri kliknutí na ikonu iba užívateľské meno a pri tej pre registrovaných sa zobrazujú už základné informácie. Čiže každého užívateľa zadávam na dve mapy. Možno by niekoho napadlo, ako urobiť aspoň to, že keď klikne registrovaný užívateľ na hlavné menu do položky mapa, aby bol presmerovaný na mapu pre užívateľov. Alebo iný vylepšovák? www.slovak.ch

15. bře 2013 22:16 #105505
Odpověď od Cony
Moderátor
Včera nebo předevčírem, tu někdo řešil, jak skrýt položku menu registrovaným. Když to zkombinujete s položkou menu jen pro registrované máte to pořešené...

Nebo (poředpokládám že jsou to Phoca mapy) část popisu ve značce schovávat nějakým šikovným pluginem jen registrovaným (pak by ste to nemusel dělat dvojmo).

15. bře 2013 22:32 #105509
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Tak to by bola bomba ten plugin. Nieco konkretne aj viete poradit?

15. bře 2013 22:38 - 15. bře 2013 22:40 #105510
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Jak skrýt "něco" po přihlášení:
docs.joomla.org/How_do_you_hide_somethin...m_logged_in_users%3F

Bong, příspěvek č. #105355 : l.p. 2013 :
(a další možnosti ...): www.joomlaportal.cz/index.php/forum/62-j...odulu-pro-prihlasene

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

15. bře 2013 23:47 #105513
Odpověď od Cony
Moderátor
Třeba tento plugin - stačí pohledat JED.

16. bře 2013 08:49 #105517
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Tak ten Content Restriction by bol uplne skvely a jednoduchy, ale na bublinu ikony na mape nereaguje. V clanku skryje cokolvek, ale ked znacky zadam do bubliny, tak mi znacky zobrazi spolu s textom. Velka skoda.

Powered by Fórum