Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přesun webu ze subdomény na www

11. bře 2013 15:15 #105236
Přesun webu ze subdomény na www od Velitel
Začátečník
Ahoj řeším tady menší problém,mám doménu hostovanou u banan.cz s jejich redakčním systémem,který se mi moc nelíbí.Proto jsem vytvořil na subdoméně new.blabla.cz nový web v joomle.teď jde o to jak ho ze subdomény new přesunout do www,první krok je jasný smažu jejich redakčák na www (předtím jsem ho nechal zazálohovat) kontaktoval jsem podporu a bylo mi řečeno,že stačí pouze přejmenovat složku new na ftp na www, což se mi zdá jako kravina.(můžu sem vložit i kompletní přepis chatu s technikem podpory).Původně jsem žádel prozatím o přesměrování,což není možné takže z toho vyplynulo tohle.A další dotaz,co mysql databáze atd.....
Omlouvám se jsem nováček a moc se ještě nevyznám :-)
Díky Radek

11. bře 2013 15:20 #105237
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
a proc by to mela byt kravina?
soucasne WWW prejmenuj na OLD
soucasne NEW prejmenuj na WWW
(samozrejme vse malym)
a presun je hotov
pak si v configuration.php oprav cesty k temp a log a pokud nemas nejake dalsi zasahy ci neco divneho, tak web pojede

Joomla! pro každého

11. bře 2013 15:31 #105239
Odpověď od Velitel
Začátečník
úžasná taškařice :P akorát ještě radu jak upravit cestu v konfiguration.pokud je uvedena cesta k temp v tomto tvaru
Code:
'/srv2/www/sdhradejovice.cz/subdomains/new/tmp';
,jak bude potom vypadat?

11. bře 2013 15:34 #105240
Odpověď od Cony
Moderátor
Code:
'/srv2/www/sdhradejovice.cz/subdomains/www/tmp';

11. bře 2013 15:36 #105241
Odpověď od Velitel
Začátečník
Díky a ještě tam mám tohle
Code:
public $user = 'new.sdhradejovice.cz';
mám superusera taky přejmenovat?

11. bře 2013 15:37 #105242
Odpověď od Velitel
Začátečník
nebo respektive vše kde je uvedena subdoména new?

Powered by Fórum