Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Idea Modul pro přihlášení - nejde mi dát na pozici

08. led 2013 17:58 #101855
Dobrý den,
měl bych dotaz...chtěl bych si vytvořit stránky v redakčním systému joomla 2.5 (verzi dva pět jsem zvolil po přečtení diskuze kde byla právě zmiňovaná verze doporučována) ale zpět k mému problému - moc bych si přál mít v headeru na druhé straně než je logo (tedy vpravo) možnost prohlášení - třeba tak jak to máte na stránkách vy - použil jsem modul BT-login, v šabloně nastavím, že bych ho chtěl míti kde ho chci míti a po načtení stránek mi vyjedou chyby:
Code:
Strict Standards: Non-static method modbt_loginHelper::fetchHead() should not be called statically in C:\Complex-Web-Server-2\www\modules\mod_bt_login\mod_bt_login.php on line 26 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Complex-Web-Server-2\www\modules\mod_bt_login\helper.php on line 151 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Complex-Web-Server-2\www\modules\mod_bt_login\mod_bt_login.php on line 29 Strict Standards: Non-static method modbt_loginHelper::getType() should not be called statically in C:\Complex-Web-Server-2\www\modules\mod_bt_login\mod_bt_login.php on line 98 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Complex-Web-Server-2\www\modules\mod_bt_login\helper.php on line 101 Strict Standards: Non-static method modbt_loginHelper::getModules() should not be called statically in C:\Complex-Web-Server-2\www\modules\mod_bt_login\mod_bt_login.php on line 106 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Complex-Web-Server-2\www\modules\mod_bt_login\helper.php on line 106 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Complex-Web-Server-2\www\modules\mod_bt_login\mod_bt_login.php on line 108
a pak se zobrazí tlačítko pro přihlášení. Na fóru jsem se dočetl, že mam vypnout hlášení chyb-vypnu a tlačítko ze zobrazí jenže v nastavení nemohu změnit pozici tak aby to bylo na pravé straně.
Nevěděl byste někdo, prosím, co s tím? Samozřejmě mohu použit i jiný modul - to jsem také zkoušel ale výsledek byl stejný :(
Mnohokrát děkuji za pozornost.
P.S: je i nějaký modul kde by si uživatel mohl nastavit svůj profil :) děkuji.

08. led 2013 18:05 #101858
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
A vase sablona tu pozici kde chcete ten modul mit ma? Jakou pouzivate sablonu? Link na web nebo link na demo sablony?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Michal

08. led 2013 18:07 #101859
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
v kazdem modulu je preci moznost si nastavit svuj profil
bud je tam myslena od zacatku, nebo si tam jednoduse ten link na profil pridate

Joomla! pro každého
Poděkovali: Michal

08. led 2013 18:22 #101863
Odpověď od Michal
Uživatel
šablona je dělaná v nějakém programu který si známej zakoupil a jmenuje Artisteer (tedy doufám-dohledal jsem tuto informaci na webu) pač já neumím programovat tak jsem si jí u něho naklikal :)
Stránky mam (no stránky...) u sebe v počítači na serveru - tak je během minutky vložím na internet... Omlouvám se za nepřipravenost :)

08. led 2013 20:14 #101865
Odpověď od Michal
Uživatel
Omlouvám se za zpoždění... adresa webu je:
Code:
http://michal.mablog.eu/
Když jsem to nahrál, tak chyby zmizeli ale bohužel nevím jak to dostat na pravou stranu... :(

08. led 2013 23:07 #101867
Odpověď od JR
Začátečník
Poděkovali: Michal

Powered by Fórum