Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vložení článku-není možné vložit jiné kategorie

24. lis 2012 19:45 - 24. lis 2012 19:46 #100347
Dobrý sobotní podvečer.

Jsem tu s dalším problémem, bohužel.

Na locale řeším stránky a je tam i možnost vložení článku. Vzhledem k tomu, že jsem nevhodně zvolil kategorii Y která má několik podkategorií a editor potom musí články hledat v kategoriích kam je uživatel vložil, rozhodl jsem se vyřešit to jinak.
Vytvořil jsem kategorii Příspěvky k editaci a hotovo. Nikam jinam nemůže být článek vložen a teprve editor je výběrem dalších sekcí správně umístí. Bohužel nemohu už změnit kategorii. Respektive ji změnit mohu, ale po zveřejnění se stejně bohužel ukáže původní kategorie tedy Y.

Zkusil jsem to hledat i v komponentě JCE ale tam jsem také žádné nastavení nenašel.

Děkuji za radu, popřípadě nakopnutí kam se podívat.

PS: Mezipaměť jsem promazal.

24. lis 2012 19:59 #100348
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslíte jako, že nelze stávající článek přesunout do nové kategorie?
A v administraci přesunuto je? Pokud i přesto je v původní ve frontendu, pak zkuste vyčistit cache Joomly.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. lis 2012 20:13 #100349
Odpověď od Alias75
Nováček
Upřesním.

Funkční modul "Vložit článek" a kde byla původně zvolena sekce Y .

Jak jsem psal bylo to nevyhovující tak jsem vytvořil speciální sekci pro tyto odeslané články "Články k editaci" kde si je editor upraví a pak jim přiřadí i správnou kategorii. Bohužel jakmile komponentu "Vložit článek" uložím (zveřejním) tak se místo navolené sekce "Články k editaci" ukazuje v možnostech původní sekce Y. Takže přispěvatel si může vybírat ze sekcí kde potom editor misí hledat (ano nebo si nechá zobrazit nezveřejněné) .

Jinak struktura je

-"Články k editaci"
-"Y"
--"podsekce Y"
--"podsekce Y"
--"podsekce Y"

25. lis 2012 10:55 #100358
Odpověď od Bong
Moderátor
Modul Vložit článek v Joomle neznám, nemáte tam nějaké rozšíření?.
Pouze položku nabídky Vytvoření článku, tam si můžete v nastavení Základní možnosti zvolit: Výchozí kategorie a k tomu konkrétně Zvolit kategorii

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. lis 2012 12:57 #100365
Odpověď od Alias75
Nováček
Hezkou neděli.

O komponentě která by toto mohla mít na starosti nevím. Jediné co mne napadlo byl právě JCE ale ten nic podobného v nastavení nemá.

Ano zvolím Výchozí a v menu vyberu "Články k editaci" a po uložení se tam tvrdošíjně zobrazuje "Y" .
Napadlo mne zkusit komponentu k vkládání článků, i když jsem to původně zavrhl, protože default je dostačující a nechce se mě instalovat doplňky které nejsou nezbytně nutné.

25. lis 2012 14:05 - 25. lis 2012 14:08 #100373
Odpověď od Bong
Moderátor
JCE nemá s položkou menu nic společného. Jedině, že byste měl pro tuto položku nebo Y kategorii někde, buď v Joomle nebo nějakém rozšíření nastavena nějaká speciální oprávnění.
Zkuste položku smazat, vyprázdnit i koš se smazanými položkami a vytvořit a nastavit ji znovu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum