Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JoomSEF 4.x.x čeština

07. lis 2012 15:19 #99603
JoomSEF 4.x.x čeština od Philip Jay Fry
Začátečník
Dobrý den,

nevíte kde sehnat kompletní češtinu pro rozšíření JoomSEF 4.x.x? Popřípadě by někdo češtinu do tohoto rozšíření doplnil? JoomSEF 4.x.x sice v češtině je, ale pouze z malé části. Navíc integrovaná čeština stejně kvalitou za nic nestojí. Děkuji

07. lis 2012 15:29 #99604
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
No vidite to a pritom Artio jsou cesi. Ja sice JoomSef nepouzivam od doby kdy to pro Joomla 2.5 uz neni vlastne treba, takze posledni zkusenost mam s JoomSef 3x a tam byla cestina komplet.

Na preklad toho tam neni tolik

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

07. lis 2012 15:50 #99605
Odpověď od Philip Jay Fry
Začátečník
Jak to, že nepoužíváte žádné SEF (SEO) rozšíření? Co tedy používáte nebo jak řešíte SEF a SEO?
Nativní komponentu v Joomla! - Přesměrování? Ta mi přijde docela slabá.

JoomSEF má skvělé funkce a v 99% případů pracuje nádherně bez větších zásahů. Kdyby někdo češtinu udělal, byl by to rozhodně velký plus.

07. lis 2012 16:20 #99607
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
A proc bych mel? URL si udelam jakou chci i bez JoomSEF, titulek, metadata a keywords taky.... Tak v cem tkvi vyhoda JoomSEFu tedy?
Vyuziti pro J1.5 a eshop pod VM 1.1.x to ano, tam pomuze.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

07. lis 2012 16:38 - 07. lis 2012 16:42 #99609
Odpověď od Bong
Moderátor

prontik napsal: ... posledni zkusenost mam s JoomSef 3x a tam byla cestina komplet...Na preklad toho tam neni tolik


Čeština pro JoomSEF není komplet už od časů J1.0 a na překlad je tam toho hromada. Dokonce i s placenou verzí dostanete česko-anglickou směsku...
Čas od času mi chodí dotazy, zda překlad nechystám, když už jsem udělal JoomDOC. A nechystám, po zveřejnění češtiny pro JoomDOC se jako zázrakem oficiální čeština objevila v instalaci a celá práce byla na dvě věci.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. lis 2012 15:02 #99732
Odpověď od Philip Jay Fry
Začátečník
Artiu jsem psal. Že by byli ochotní to se zrovna říci nedá :angry: . Výchozím jazykem produktu je prý angličtina. Čeština bohužel nikoho nezajímá :(. Vypadá to, že čeština hodně hodně dlouho ještě nebude. Spíše vůbec, pokud se nenajde nějaká dobrá duše.

Powered by Fórum