Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

čeština pro Phoca Gallery v J.2.5.1

22. úno 2012 02:23 #90189
čeština pro Phoca Gallery v J.2.5.1 od Marta Kočková
Začátečník
Dobrý den, nainstalovala jsem Phoca Gallery do J.2.5.1 a nevím, jak tam nastavit češtinu. Jinak mám češtinu ve stránkách i v administraci. Narazila jsem někde na informaci, že by některé soubory galerie měly být v adresáři "LANGUAGE/...Které by to měly být soubory?
Děkuji.

22. úno 2012 05:25 #90190
Odpověď od Bong
Moderátor
Řešíte to trochu moc složitě. Nic nikam není potřeba kopírovat, ani aktivovat. Nainstalujte si poslední verzi PG pro svoji verzi Joomla a poslední češtinu si také nainstalujte obvyklým způsobem. www.phoca.cz/download/category/1-phoca-gallery-component

Poslední češtinu pro PG najdete www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/14-phoca-gallery (objeví se i na phoca.cz)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Marta Kočková

01. bře 2012 21:26 #90662
Odpověď od Mário
Uživatel
stiahol som češtinu z Bongova ale sú tam len súbory pre admin, v súbore site nie je nič!

01. bře 2012 21:42 #90663
Odpověď od Karri
Návštěvník
Neznám Bongovu češtinu, ale Phoca je specifická v tom, že soubory pro správu i administraci jsou shodné - pokud máte soubory jen ve složce "administrator/language/cs-CZ", nakopírujte je i do složky "language/cs-CZ" a uvidíte, co to udělá. A mimochodem, instalátor lze napsat i tak, že jeden soubor nahraje do více složek ;)

01. bře 2012 22:20 #90664
Odpověď od Bong
Moderátor
1. není to moje čeština, doplnil jsem jen co chybělo a vyrobil instalátor. Jednu dobu na fóru začaly narůstat dotazy na věci, které prostě jen nebylo vidět. To se týkalo více rozšíření od Phoca. Vývoj nějak vystřelil raketově kupředu.

2. přesně tak, instalátor rozkopíruje soubory na dvě místa, připadalo mi stupidní pořád hlídat, jestli je jedna kopie shodná s druhou...

3. jedná se o instalátor, nemusíte tedy studovat co je uvnitř, stačí nainstalovat. Ale vy si z toho chcete asi vyrobit "slovenštinu", že?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. bře 2012 22:30 #90665
Odpověď od Mário
Uživatel
ďakujem, mohlo ma to napadnúť, ale ja ich dávam premenované na SK ručne, ten do Site musím ešte preložiť.

Powered by Fórum