Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart2 CZ/SK

25. říj 2013 07:27 #112052
Virtuemart2 CZ/SK od ma®vays
Návštěvník
Ahoj. Mám problémy s jazyky. Vzal jsem funkční web v češtině, udělal kopii a předělal na slovenský. Myslím si, že jsem vše české odstranil a web je kompletně slovenský, jen při ukládání ve zboží mi to neustále hlásí hlášku:
Code:
vmError: Missing Flag ../media/mod_languages/images/.gif for language Czech (CZ).
www.dropbox.com/s/bv4abik707dppg2/cz.png

25. říj 2013 07:50 - 25. říj 2013 07:53 #112053
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Ahoj, údajně se tak stává při chybějícím nastaveni jazyka (obsahu) v samotné J.

Ve správci jazyků (J), ověřit existenci nastavení SK(CZ?) pro obsah... (případně vytvořit)

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

28. lis 2013 21:29 #112990
Odpověď od Tomáš Štancl
Uživatel
A co dělat v případě, že čeština pro obsahy chybí a nejde přidat kvůli následující hlášce?

"Uložení se nepodařilo z důvodu následující chyby Jazyk obsahu s touto značkou jazyku již existuje."

Rozšíření > Správce jazyků > Obsah se zobrazuje pouze Angličtina, ale VM stále hlásí:

"vmError: Missing Flag ../media/mod_languages/images/cs.gif for language Czech (CZ).
Go to Extensions > Language Manager > Content, and check the parameter Image Prefix for this language."

Díky za radu.

28. lis 2013 21:36 #112991
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
jestlis e pamatuju správně, prvotní problém je vtom, že to hledá tento obrázek, ale na ftp je po instalaci místo něj obrázek "cz.gif". Stačilo to jen přejmenovat na to, co vypisuje ta chyba a hotovo.

28. lis 2013 21:44 #112993
Odpověď od Cony
Moderátor
Nebo upravit nastavení pro ten jazyk - vlaječka je pro Českou Republiku - správný kód je cz ne cs - cs je kód jazyku.

28. lis 2013 22:10 #112996
Odpověď od Tomáš Štancl
Uživatel
Děkuji za rychlé odpovědi. Nakonec jsem to vyřešil aktivací jazyku v databázi, kde měl hodnotu -2. To stačilo změnit a hláška zmizela a vypadá to, že vše funguje.

Powered by Fórum