čeština funguje jen mě, návštěvníkům stránek ne

Martina
24. zář 2013 13:08 #111323
Ahoj, potřebovala bych poradit.. snad se do toho nezamotám..
Dělám stránky, mám nainstalovanou joomlu i češtinu - já jako admin nemám problém, vše se zobrazuje správně a v češtině jak v admin části, tak na stránkách. Nicméně kolegům na jejich pc ne, mají anglickou verzi - v url mají "/en" (já nemám nic).
Ve správci jazyků se mi zobrazuje jen angličtina, výchozí čeština ne - to samé i u nastavení jazyka u článků atd, na výběr mám pouze angličtinu nebo všechny jazyky. Ve správě rozšíření je ale čeština aktivní. Jsem z toho jelen. Může toto "nezobrazování se" nainstalované češtiny způsobovat celý tento problém, že já mám stránky české a ostatní anglické? Nevíte co s tím? :huh:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od prontik
24. zář 2013 13:19 #111324
Vase stranky jsou multijazycne? Link na web? Zkuste preinstalovat cestinu, neni normalni aby se jazyk v administraci nezobrazoval. Jak to ze kolegove maji v URL koncovku "en", mate vypnuty plugin "System - Jazykový filtr" ?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Martina
24. zář 2013 13:46 #111325
Děkuju! Byl to ten plugin, vypnula jsem ho a už je to u všech jak má. Stránky multijazyčné nejsou, to až někdy v budoucnu. Stejně ale radši přeinstaluju tu češtinu :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.