Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité problém s češtinou v administraci na lokálu

24. bře 2013 23:12 #105946
Zdravím všechny, nainstaloval jsem si bitnami-joomla-2.5.9-0-windows-installer.exe
na testování a tvorbu stránek na místním disku, ale nedaří se mi přepnout jazyk na češtinu v administraci. V možnosti instalovat z výběru jazyka čeština nebyla a tak jsem si ji stáhnul a prostřednicvím administrace nahrál. Ve výběru již čeština je, ale ikdyž ji zaškrtnu, tak mi se mi tam stále hlásí: C:\Program Files\BitNamiJoomlaStack\apps\joomla\htdocs/language/he-IL/he-IL.xml viz obrázek.
Failed loading XML file
C:\Program Files\BitNamiJoomlaStack\apps\joomla\htdocs/language/he-IL/he-IL.xml
XML: failed to load external entity "file:///C:/Program%20Files/BitNamiJoomlaStack/apps/joomla/htdocs/language/he-IL/he-IL.xml"

Nevíte někdo co se s tím dá udělat?

Díky Pavel

25. bře 2013 01:15 - 25. bře 2013 01:19 #105948
Odpověď od Bong
Moderátor
Jak nainstalovat češtinu, na to existují tuny návodů . Jazyk he-IL je hebrejština, tím asi nemluvíte. Někde máte něco špatně nastaveno. Držte se návodu.

Češtinu jste stahoval doufám z těchto stránek , v instalaci Joomly se nenabízí.

Bitnami Joomla stack není v těchto končinách masově používán , možná by bylo lepší zkusit XAMPP, nebo WAMPPServer .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Pavel

Powered by Fórum