Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

čeština - co dělám špatně?

06. led 2013 18:15 - 06. led 2013 18:16 #101661
čeština - co dělám špatně? od ma®vays
Návštěvník
Ahoj.
Koupil jsem si rozšíření od Artia VM Invoice. Součástí je i čeština. Bohužel nefunguje.
Vypadá to tak, že mi joomla ten soubor s překladem ignoruje. Když obsah českého překladu vložím místo anglického, tak se taky nezobrazí.

Zkoušel jsem v češtině nechat jen jeden náhodný řádek a zobrazil se v pořádku. Takže usuzuji, že v daném textu bude někde nějaká chyba, která způsobí to, že je nefunkční.

Hleděl jsem do toho hodinu a nic jsem nenašel. Ale je fakt, že v překladech se moc nevyznám, takže jsem možná něco jen nepovažoval za chybu. Můžete mi prosím někdo pomoct, Třeba něco objevíte . . . . . přikládám originál i český překlad. Ostatní soubory překladu fungují správně.

Omlouvám se za uložto, ale nechce mi to uploadovat soubor. Nejde přidat.
www.uloz.to/xUWUWfz/vminvoice.zip

06. led 2013 18:47 #101663
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Radek 311 a 312 chybi uzaviraci uvozovky co jsem tak v rychlosti nasel.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: ma®vays

06. led 2013 18:51 #101664
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
hm, tak přece jsem byl slepý :) Tak to celé projdu ještě jednou . . . . pro zichr. díky

06. led 2013 20:06 #101690
Odpověď od Karri
Návštěvník
No jo, uvozovky, to znám :lol:

06. led 2013 20:19 #101698
Odpověď od Bong
Moderátor
To mi povídejte :)
Naštěstí nemusíte pracně vše procházet (jinak se z toho zblázníte), využijte například funkce nahrazení a vyhledání v textovém editoru.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum