Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Language override - PrayerCenter

27. pro 2012 20:59 #101340
Language override - PrayerCenter od Alisa
Návštěvník
Mám problém s češtinou a componentou PrayerCenter. K počeštění jsem použila language override.

Na některých místek je text OK a na jiných ten samý text už češtinu nebere. Co mě ale nejvíc mate je to, (snad to srozumitelně vysvětlím), že mi na určitém místě češtinu normálně zobrazí, ale na tom samém s použitím language override už ne.

Příklad:

Tady nebyl vyplněn titulek a tak se zobrazí defaultní přeložení.
www.superko.com/zed-prani/view_request/9-request/0


Titulek vyplněn a čeština je OK.
www.superko.com/zed-prani/view_request/10-request/0


Opravdu netuším v čem může být problém. Případně se chci zeptat, jestli nevíte o nějaké jiné componentě, která by byla podobné PrayerCenter.

27. pro 2012 21:44 - 27. pro 2012 23:00 #101341
Odpověď od Bong
Moderátor
No, je to divné. ale nejlépe je upravit přímo jazykový soubor. Ale dostupná čeština pro tuto komponentu je pro verzi J1.5. Obsahuje špatné formátování a zakázané znaky. Dít se tedy může cokoli.

Ale koukám, že vy tam ani žádný soubor českého překladu nemáte. Podívejte se do instalačního balíčku, do složky j25. Soubor, který tam najdete přejmenujte na cs-CZ.com_prayercenter.ini a řetězce si přeložte tam, překlad pak nakopírujte do language/cs-CZ/

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. pro 2012 00:07 - 28. pro 2012 00:10 #101342
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste si stáhnout soubor cs-CZ.com_prayercenter_j25.zip . Je to upravená a trochu doplněná čeština pro PrayerCenter pro J2.5.
Obsah složky admin nakopírujte do administrator/language/cs-CZ/. Obsah složky site pak do language/cs-CZ/

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. pro 2012 00:23 #101343
Odpověď od Alisa
Návštěvník

Bong napsal: Podívejte se do instalačního balíčku, do složky j25. Soubor, který tam najdete přejmenujte na cs-CZ.com_prayercenter.ini a řetězce si přeložte tam, překlad pak nakopírujte do language/cs-CZ/


Tak jsem to zkusila na localhostu a vše je úplně stejné. Podívala jsem se do DB zda je správné kodování a je.

28. pro 2012 00:31 #101344
Odpověď od Bong
Moderátor
Také si musíte zrušit co jste vytvořila ve Správce jazyků: Přepsání jazyku aby se překlad bral z jazykových souborů

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. pro 2012 00:43 #101345
Odpověď od Alisa
Návštěvník
Děkuji,
Tak jsem to tam nahrála a všechno přepsání vymazala, ale pořád to nějak blbne.

Powered by Fórum