Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

3-sloupcová šablona, nekorektní zobrazení

26. říj 2012 16:29 - 26. říj 2012 16:29 #99151
Zdravím všechny. Narazil jsem na problém při tvorbě 3-sloupcové šablony na mém webu www.fotozive.cz/ Úpravou šablony Beez_20 jsem vytvořil třetí sloupec uprostřed s pozicemi pro moduly takto www.fotozive.cz/index.php?tp=1&template=mag Zobrazování modulu Image Gallery v tomto novém sloupci jsem nastavil pouze pro HOME. Přesto se mi tento modul nekorektně zobrazuje i po rozliknutí článku, když na článek přistupuji z HOME, a to tak, že se překrývá s obsahem článku. Pokud na článek přistupuji z kategorie, článek se zobrazí korektně bez třetího sloupce. Netuší někdo, nechal "mistr tesař" díru? Díky za pomoc.

26. říj 2012 16:36 #99154
Odpověď od Bong
Moderátor
Většinou je podobný problém záležitostí nastavení položky menu vs. moduly, jde toho v Joomle nastavit hodně, ale některé situace jsou neřešitelné. Zkuste použít Advanced Module Manager , tím nastavíte jakékoli zobrazování modulů...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. říj 2012 16:54 #99156
Odpověď od Petr Drozda
Nováček
Děkuju Bongu za tip. Vyzkouším, ozvu se jak to dopadlo.

27. říj 2012 06:33 #99167
Odpověď od Petr Drozda
Nováček
Bongu, díky Vám. Tento modul jsem neznal, ale musím konstatovat, že je geniální. I když je škoda, že standardní Správce modulů nenabídne totéž.

27. říj 2012 06:53 #99171
Odpověď od Bong
Moderátor
Já jsem rád, že standardně se tyto možnosti nenabízí. Dovedete si představit jak by narostl počet dotazů na toto téma? Jak - kde - nemůžu najít,... :)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum