Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úprava šablony

08. říj 2012 08:05 #98396
Úprava šablony od Martin
Uživatel
Dobrý den,
prosím o radu, nebo o zhotovení úprav barev v šabloně. Za úpravy zaplatím. Jedná se o web www.drevovyrobawimmer.cz/ a potřebuji změnit barvu patičky a vrchní lišty. Nikdy jsem css styly neměnil. V úpravě šablony se oběví několik možností úprav, nevím ale kde hledat. Děkuji

08. říj 2012 09:19 #98399
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Mate sablonu Vanilla od Yootheme.
Ale to nejsou barvy. Pozadi prvku tam je s pomoci obrazku. Takze do ...templates/vanilla/images/.. si pohledejte vase obrazky (dle nastaveni jake tam ted mate) a nahradte je svymi. Nebo si muzete sablonu predelat tak, ze na pozadi budete mit misto obrazku barvy,ktere lze jednoduse a rychle zmenit, akorat by jste si musel pohrat s CSS, ale tak by ta sablona ztratila na krase.
Navic u YT sablon si muzete styl (pozadi) menit v nastaveni sablony, zadny z preddefinovanych stylu se vam nelibi?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

08. říj 2012 09:56 #98400
Odpověď od Martin
Uživatel
Dík. Na to jsem zapoměl. Má ale změna stylu nějakou časovou odezvu? Protože jsem změnil na green a změna nenastala.

08. říj 2012 10:36 #98401
Odpověď od Martin
Uživatel
Jakákoliv změna stylu šablony se neprojevuje.

09. říj 2012 17:37 #98472
Odpověď od raduna
Začátečník
také mám šablonu YT... a trápila jsem se se stejným problémem dost dlouho. Dle mé zkušenosti stačí pročistit historii prohlížeče (googlechrome) popř. cookies a vše se načte změněné. Může pomoci i vymazání vyrovnávací paměti.

Powered by Fórum