Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablona YooTheme FLUX - úprava

19. zář 2012 18:11 #97623
Šablona YooTheme FLUX - úprava od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý den,
zkoušel jsem upravit výše uvedenou šablonu, skoro vše se mi podařilo, až na jednu maličkost. Nevím kde hledat a upravit v pravém menu odkaz - když se najede myší na odkaz ADMINISTRATIVA , tak čtvereček před textem změní barvu a já bych potřeboval tuto barvu zaměnit za jinou. Zkoušel jsem to pomocí FIREBUGU a též prohledat složky s obrázky k šabloně, ale nic jsem nenašel, možná jsem to přehlédl.
Nenašel by se zde někdo, kdo mi prosím poradí? Zkušebně jsem to nainstaloval >>ZDE<< .

Předem Vám moc děkuji.

19. zář 2012 19:07 - 19. zář 2012 19:08 #97627
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
To ale neni ctverecek. Kdyz dam pryc tento obrazek
Code:
http://www.hpczech.cz/templates/yoo_flux/images/submenu_level1_item.png
tak se barva vykresluje v celem poli.

A zmenit tu barvu muzes tady template.js
Code:
.../templates/yoo_flux/js/template.js
(comboblue, kod barvy #00bee5 si zmen na co chces)

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Pavel

19. zář 2012 19:17 #97630
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Zlatý český ručičky. :)

Moc děkuji.

22. říj 2012 15:27 #98989
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý den,
mám problém s výše uvedenou šablonou, na pravé straně jsem umístil banner ( vedle modulu aktuální akce) a potřeboval bych ho posunout kousek dolů, zkoušel jsem hledat pomocí Firebugu, ale bez úspěchu. Poradí mi někdo prosím. Odkaz na stránky je >>ZDE<< . Předem moc děkuji.
PS. Banner je uložen do pozice banner, která je standartní součástí výše uvedené šablony.

22. říj 2012 15:47 #98990
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
V souboru templates/yoo_flux/css/layout.css na řádku 317 je vlastnost top.Posunutí provedete zvýšením této hodnoty.
Poděkovali: Pavel

22. říj 2012 15:53 #98991
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Díky moc, nějak jsem toto přehlédl.

Powered by Fórum