Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kunena Latest - moc velké odsazení mezi řádky

12. čvn 2012 15:02 #94565
Pěkný den,
prosím o radu jak změnit velký odskok mezi řádky v modulu Kunena Latest - který zobrazuje na úvodní stránce poslední příspěvky do diskuze.
chtěl bych to tak jak je to na těchto stránkách.
přikládám obrázek.
díky. Petr
Přílohy:

12. čvn 2012 15:09 #94567
Odpověď od Karri
Návštěvník
Zjistit to z obrázku je jak hádat z křišťálové koule - buď sem dejte odkaz na web nebo použijte Firebug a zjistěte si sám, která CSS deklarace vám ten odstup dělá.

12. čvn 2012 15:17 - 12. čvn 2012 15:18 #94570
Odpověď od petr balner
Uživatel
díky za reakci. ale ten web není veřejně přístupný - je v uzavřené síti.
ten Firebug asi potřebuje Firefox (já ho nepoužívám) - když tak to s ním budu muset zkusit.
myslel jsem jestli se s tím někdo nesetkal.

ještě by možná napověděl soubor nastavení css - přikládám ho
(příponu jsem změnil z .css na .txt)

Petr

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

12. čvn 2012 15:23 #94574
Odpověď od Bong
Moderátor
Podívejte se do Rozcestníku Joomlaře . Hned na začátku se třeba píše o rozšířeních do prohlížečů. Najděte si ten svůj. Nejde jen o jeden css soubor, ovlivňovat se navzájem se jich může více...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. čvn 2012 15:37 #94576
Odpověď od Karri
Návštěvník
Jak říká kolega, ta deklarace může být odkukoliv - pokud používáte třeba Chrome, zkuste na prvek kliknout pravým tlačítkem a zvolit kontrolu prvku - u jiných prohlížečů je to podobné.

12. čvn 2012 15:49 #94578
Odpověď od petr balner
Uživatel
už jsem si přidal firebug do Chrome a dívám se na to - ale moc chytrý z toho nejsem.
probíral jsem ty css soubory které se k tomu vztahují ale nenašel jsem nastavení výšky řádku, nebo něco jako mezera "za odstavcem"
..
Petr

Powered by Fórum