Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s Rockettheme

21. kvě 2012 14:13 #93784
Problém s Rockettheme od Honza Halík
Uživatel
Dobrý den,
Prosím vás o radu. Vyskytl se mi docela zásadní problém. Mám šablonu od rockettheme RT Clarion. Na Firefoxu i Chromu vše funguje jak má, bohužel vůbec ne na IE, viz. odkaz (nezobrazuje se top menu a celý web je zmenšený a namísto vycentrování zobrazen vlevo). V instalaci problém určitě není, vše jsem instaloval přes rocketlauncher, tj. celý vzorový web jsem rovnou nakopíroval a nainstaloval. Nevíte v čem by mohla být chyba?

Jedná se o web www.rctech.cz


Pro jistotu přikládám i screen z Internetu Explorer 9: www.rctech.cz/screen_IE.png


Moc děkuji za případné rady :)
S pozdravem Honza H.

21. kvě 2012 14:27 #93785
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Az si tu sablonu KOUPITE od Rocket Theme, tak 100% nebudete mit zadny problem se zobrazenim v IE

A co vlastne cekate, kdyz mate sablonu nacerno stazenou z nejakeho ukrajinskeho serveru. :woohoo:

Presne vidim lidi jako vy, kteri si vygooglujou nebo nekde vystrachaji placenou sablonu ke stazeni zdarma a placaji se po ramenou, jak precurali vsechny a usetrili 50$. :whistle:

Chcete radu??? Sablonu si kupte.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

21. kvě 2012 14:28 - 21. kvě 2012 14:34 #93786
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja bych hledal problem u hostingu nebo nekde v nastaveni. Mam pocit, ze jsem tuto sablonu zkousel a fungovala a demo jim taky v IE funguje. Pripadne, pokud neni koupena, muze v ni neco pro IE chybet nebo naopak prebyvat.

21. kvě 2012 14:44 - 21. kvě 2012 14:47 #93788
Odpověď od Bart
Moderátor
U nelegálních šablon vždy něco přebývá. Jednou je tam upravený a přidaný affiliate link, podruhé odkaz na warez forum a potřetí třeba odkaz s logem a dalším bordelem navíc a upravené soubory o autora jako dané warez forum atd. Schválně jsem si pár šablon takto projel a skutečnost je taková.
S funkčností to taky není úplně růžové. V IEčkách bývá problém hlavně se zobrazením (kvůli záhadně vloženému kodu), navíc rychlost není úplně super, kvůli různým vloženým odkazům a skriptům v souborech šablony.

21. kvě 2012 15:06 #93790
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Rychlost oficialnich Rockettheme je taky zalostna, takze konkretne v tomto bych ve warezu problem nevidel. Miller z RT ale tvrdi, ze to neni pravda. No jeste aby rikal, ze je. Staci si ale zkusit dema jinych vyrobcu a hned je to videt. Ja chtel treba k Yootheme, ale vadi mne, ze tam pry nejdou rozsireni tretich stran, ony ostatne blbnou obcas i v RT.

21. kvě 2012 16:06 #93795
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
proc by tam nesli rozsireni tretich stran?

zda jde demo svizne ci ne je jen o tom, na jakem to maji serveru a kolik maji navstev, ne?

Joomla! pro každého

Powered by Fórum