Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Rada pro začátečníka

18. čvc 2014 20:20 #117094
Rada pro začátečníka od Jan Novák
Uživatel
Předem chci jako nový uživatel tohoto portálu pozdravit zdejší "starousedlíky" a hned bych se na Vás obrátil s dotazem.

Vytvořil jsem vlastní šablonu v Artisteeru (teď vidím jak si začínají všichni trhat vlasy :D). Je o web Zijemevcentru.cz . Potřeboval bych docílit stavu kdy na hlavní stránce kde jsou články bych mohl přidávat články normálním způsobem ( napsat článek,označit ho jako hlavní) tak, aby se mi zobrazovali v layoutu, který je tam aktuálně,nebo ve formátu jeden roztažený článek a třeba tři sloupce pod ním. Momentálně když napíšu článek,označím ho jako hlavní a publikuji ho, tak se neukáže nikde, takže celý obsah kde jsou články momentálně řeším ruční úpravou.

Snad omluvíte mojí neznalost amatéra a pomůžete mi v začátcích.

Díky

18. čvc 2014 21:12 #117096
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Ten odkaz mne nefunguje. Máte správne nastavené zobrazovanie kategórie článkov? "Hlavná " položka menu smeruje na kategóriu - rozloženie blog kategórie - nastavenie zobrazenia blogu kategórie = počet hlavných článok, počet stĺpcov ...

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

18. čvc 2014 21:36 - 18. čvc 2014 21:47 #117097
Odpověď od Jan Novák
Uživatel
Nefunguje protože jsou v odkazu omylem jen dvě WW místo tří. Jsem momentálně na telefonu a backend joomly se s ním moc nekamarádí,takže se nemůžu ani podívat na aktuální nastavení.
Kde přesně najdu položku o které mluvíte prosím?

Edit: Jednou už jsem tohle nastavení viděl,ale nepamatuji si, ve které nabídce bylo

Edit 2: Uz jsem to našel. Aktuální nastavení je Všechny kategorie,1 hlavní článek,počet uvodnich článků 3, počet sloupců 3

18. čvc 2014 21:50 #117099
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
1. :woohoo:
2. Kam smeruje položka menu "Hlavní" ? musí byť: Typ položky menu "Blog kategórie" - vybrať kat. kde sú tie články ktoré chceme zobraziť.
3 V správcovi článkov: V pravom hornom rohu "nastavenie" - záložka "Šablóna Blog / Zvýraznené články" (neviem ako je to v cz ) a tam nastaviť - Uložiť.
Ak sa zmena neprejavý vyskúšajte inú šablónu napr. default beez.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

18. čvc 2014 22:29 - 18. čvc 2014 22:31 #117100
Odpověď od Jan Novák
Uživatel
Už rozumím. Zkusím to jakmile se dostanu k počítači a dám vědět jak to dopadlo :D

Teď je nastavený typ položky - Hlavní články

18. čvc 2014 23:43 #117101
Odpověď od Jan Novák
Uživatel
Takže ani přenastavení nepomohlo. To, co je teď vidět na hlavní stránce je ve skutečnosti jen jeden příspěvek (viz. příloha) - ale ani když ho zneveřejním, tak nezmizí (proto asi nemůžou být vidět jakékoliv další změny co na té stránce udělám)

Screen

Powered by Fórum