Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

pHOCA GELAERIE ZOBRAZUJE com PHOCAGALERI

04. kvě 2014 17:04 #115919
Dobrý den,

phocagalerie nám zobrazuje pod obrázkem divný text - text prikládám v náhledu v příloze. Jak se toho textu zbavím? Také jsem se chtěl zeptat, když mám nastaveno, aby mi kategorie zobrazila náhodný obrázek místo obrázku textu, zobrazí mí obrázek například s úříznutou hlavou - divný ořez (to platí i pro obrázky v samotné kategoriii) viz. druhý náhled.

Prosím o pomoc - urgentní. Děkuji všem za případné odpovědi!

PS: NEJDOU MI VKLÁDAT PŘÍLOHY, PROTO JSEM JE UPLOADOVAL NA ULOZTO.
ulozto.cz/xqcGusjS/nahledy-rar

04. kvě 2014 17:50 #115920
Odpověď od lllll
Nováček
Textu jsem se zbavil, teď jen nevím, jak nastavit Phacagellerii, tak aby mi náhled obrázku, který používám místo obrázku složky v kategorii, nedělal ořezy

04. kvě 2014 20:35 #115923
Odpověď od Bong
Moderátor
První problém se zastaralou češtinou jste vyřešil. Chyběl řetezec v překladu COM_PHOCAGALLERY_IMAGE_DOWNLOAD="Stáhnout obrázek"

Náhodný obrázek, to je obrázek v modulu nebo jinde? Nicméně, jak jste si komponentu nebo modul nastavil (tedy i ořez) tak bude fungovat... Hledejte v administraci rozšíření.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. kvě 2014 09:10 #116270
Odpověď od lllll
Nováček
Dobrý den,

stále s tím bojuji, nevím, kde ve phocagalerii mám, co nastavit. Problém je, ze naříplad když najedu na Phoca galerie na stránkách webu, tak v náhledu fotek se mi foto nezobrazí jako miniatury celé, ale pouze jejich část.
Zde posílám náhledy:
Náhled1
náhled2

Prosím pokud by někdo věděl, co stím budu rád za jakoukoliv pomoc. Děkuji Vám.

28. kvě 2014 00:12 #116284
Odpověď od H13
Admin
Pokud nechceš, aby se obrázky ořezávaly, tak v nastavení tuto možnost vypni, poté ale musíš převytvořit náhledy znovu.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

28. kvě 2014 08:17 - 28. kvě 2014 08:17 #116290
Odpověď od lllll
Nováček
Děkuji mockrát za nápovědu, bohužel se mi nedaří najít, kde ty náhledy vypnu :(( Mohl byste prosím navygovat?? Děkuji

Powered by Fórum