Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Warez šablony a doplňky

28. dub 2014 15:02 - 28. dub 2014 15:02 #115831
Warez šablony a doplňky od ghost
Zkušený uživatel
Zdravím všechny,

udělal jsem si malý průzkum warez šablon (každý ví, jak a kde je najít, takže návody tohoto typu dávat nebudu).
Inspiroval mě k tomu tento článek:
blog.sucuri.net/2014/03/unmasking-free-p...rdpress-plugins.html

Poslední, co jsem testoval, byly šablony yootheme - každá (jak šablona, tak quickstart) byla cinklá nějakým kódem typu:
Code:
<?php $xml='.....uPC9kaXY+.....'; echo base64_decode($xml);?>
Pokud by se někomu chtělo rozkódovávat, klidně pošlu celý kód.

No, jelikož i já čas od času potřebuji pro testování nějakou šablonu (developerské členství mám jen u joomlart), tak se snažím využívat známosti a šablony si půjčit (v případě použití samozřejmě zakoupit, na oplátku nabízím to samé). Pokud někdo je ochotný spolupracovat se zapůjčením např. yootheme šablon, zlobit se nebudu, protože účet mít všude nejde => pište do PM.

Tímto chci ostatním, kteří se nebojí sem tam nějaký warez doplněk/šablonu stáhnout a nahodit na web, ukázat, že z dobré vůle to tam ti lidé opravdu neumisťují, ale nejčastěji jim uděláte zadní vrátka do svého webu => obvykle využito na spamování.

Joomla! pro každého

Powered by Fórum