Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Důležité Problém se šablonou

01. dub 2014 13:39 #115302
Problém se šablonou od Lukáš
Uživatel
Dobrý den,
mam nainstalovanou joomlu 2,5 a v artisteeru 4 jsem si vylepšil šablonu která má teď 40MB. Nemůžu jí vůbec dostat do joomly vždy mi to vyskočí, na vyhledávači google chrom to píše ,,Tato webová stránka není dostupná".
Prosím o radu co s tím.

01. dub 2014 14:16 #115304
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
co znamena "nemuzu dostat do joomla"? Co si predstavit pod pojmem "vzdy mi o vyskoci"?
S defaultni sablonou vse funguje?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

01. dub 2014 14:44 #115305
Odpověď od Lukáš
Uživatel
Svojí šablonu se snažím nahrát do joomly ve správci rozšíření a pokaždé to vypadne. když ta šablona měla 10Mb tak šlo vše bez problému ale teď po změně má 40Mb a už to nejde.

01. dub 2014 15:55 #115307
Odpověď od Bong
Moderátor
Vždyť si sám odpovídáte. Na vině jsou vaše úpravy. Buď tam máte nějakou chybu, ale s tím vám nikdo neporadí pokud nedáte odkaz na stránky. Nebo je šablona opravdu poněkud veliká. A 40MB je už extra prasečina. To si ty obrázky nemůžete upravit?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. dub 2014 22:51 #115316
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
40 MB sablona
hmm, to budou navstevnici chrochtat blahem

upravte a velikostne optimalizujte obrazky (jpg, png, gif)

sablona musi mit maximalne par stovek kilo (i 10 MB je moc), maximum jsou jednotky MB

Joomla! pro každého

03. dub 2014 11:04 #115328
Odpověď od David
Nováček
Problém pravděpodobně způsobují limity pro upload na server nastavené hostingem. Proto projde 10 MB v pohodě a 40 už ne (to je už opravdu dost a divil bych se, kdyby to měli v defaultní konfiguraci tak nastavené).

Šablonu si proto nahrajte ručně - rozzipovanou na ftp do složky templates. Potom jděte do administrace joomla a zvolte Rozšíření/Správce rozšíření/Pátrání -> a v pravém horním rohu klikněte na ikonu Pátrání.
Najde to Vaši šablonu, tu zaškrtnete a dáte instalovat.

Nicméně 40 MB šablona je už opravdu moc a chtělo by se to nad ní zamyslet.. Zajímalo by mě, co v ní je :)

www.joomlista.cz - blog o CMS Joomla!
www.joomlaskoleni.cz - Joomla! školení
www.grapharts.cz/
www.grapharts.cz/cs/hosting - Hosting pro Joomla!

Powered by Fórum