Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablona od VTEM a modul hledat

08. led 2014 15:26 #113640
Šablona od VTEM a modul hledat od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý den,
podelší době se na vás zkušenější obracím s prosbou o pomoc.
Rozhodl jsem se, že předělám naše oddílové stránky a tak jsem zakoupil šablonu od VTEM , ale narazil jsem na problém, který se mi nedaří opravit již několik dní. Nejprve jsem si nainstaloval jejich vzorovou instalaci, ta byla OK. Potom jsem si nainstaloval čistou instalaci Joomly 2.5 ( poslední verze), šablonu nastavil podle vzoru, ale když opět podle vzoru zapnul na pozici top 2 modul pro vyhledávání, tak se mi ve vyhledávacím poli zobrazí před textem Hledat... ještě navíc text search... ( což je název pozice - zatím jsem češtinu neinstaloval tak proto je název pozice v anj.)
To jak vyhledávací políčko vypadá je vidět >>ZDE<< .

Předem vám děkuji za každou radu a přeji hezký den.

PS. možná někdo řekne, proč jsem nekontaktoval jejich technickou podporu, když jem za šablonu platil, bohužel jsem je konaktoval, ale bez úspěchu.

08. led 2014 16:24 #113644
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
U tohoto modulu si vypněte zobrazení názvu modulu.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

08. led 2014 16:29 #113646
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Děkuji za odpoveď, ale tím to bohužel není , zobrazení jména modulu mám vypnuté, jméno modulu má zadáno Vyhledat. :(

08. led 2014 16:43 #113648
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
A nemáte náhodou v té samé pozici dva vyhledávací moduly?

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

08. led 2014 18:10 #113652
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Nemám, jediný modul, který je aktivní je modul vyhledávání.
(na tom odkazu co je v mém prvním příspěvku je čistá instalace Joomly + šablona + modul vyhledávání + menu)

08. led 2014 20:11 #113655
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
A to delaji vsechny moduly? Zkousel si zverejnit i nejake jine? Nebo to dela jen tento.
Code:
templates/vt_industrial/css/forms.css
Na radeku 137 jak je #vt_top label pridej
Code:
display: none;

A uprav si jeste
Code:
templates/vt_industrial/css/layout.css
na radku 75 padding, at ti to "hledat" nelita nahore.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Pavel

Powered by Fórum