úprava šablony

svata1414
20. pro 2013 18:22 #113368
Zdravím všechny na foru.
potřeboval bych poradit jak mam vypnout navrchu tu hlavičku (Joomla!
Open Source Content Management) nechci aby to tam bylo a zbývající řádky posunout navrh.

jooo a ještě odkaz svata14.8u.cz/

dík všem za odpověd

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Pavel
20. pro 2013 20:48 #113371
Podívejte se do správce modulu.

Odpověď od svata1414
21. pro 2013 17:40 #113377
to jsem udělal zkoušel jsem vše vypnou,ale pořád to tam je. (samozřejmě ostatní věci zmizí)

Odpověď od Jiří
21. pro 2013 18:02 #113378
Dobrý podvečer, promiňte že Vám vstupuju do tématu, ale mám též otázečku.Když se provádějí úpravy v šablonách maže se mezipaměť, nebo nějake soubory?Zkoušel jsem upravovat šablonu, ale šablona zůstala beze změny.Tak jestli jsem něco nevynechal, nebo tedy jestli třeba botu dělam jinde. Děkuji a promiňte za vyrušení ;)

Odpověď od prontik
21. pro 2013 19:15 #113381

Turista napsal: Dobrý podvečer, promiňte že Vám vstupuju do tématu, ale mám též otázečku.Když se provádějí úpravy v šablonách maže se mezipaměť, nebo nějake soubory?Zkoušel jsem upravovat šablonu, ale šablona zůstala beze změny.Tak jestli jsem něco nevynechal, nebo tedy jestli třeba botu dělam jinde. Děkuji a promiňte za vyrušení ;)

Ctrl+f5 by melo bohate stacit. Tedy pokud jste ten CSS soubor opravdu prepsal.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Odpověď od Jiří
22. pro 2013 22:49 #113393
Mam další otázečku, dá se globálně změnit barva u šablony, nebo to musím dělat po částech?
Konkrétně upravuji šablonu beez 20, mám otevřenej soubor personal.css a jedu po prvcích :).
Děkuji předem :)

Odpověď od Bong
23. pro 2013 00:10 #113394
To na co se ptáte je jedna z nejfrekventovanějších otázek. Schválně se podívejte co na to strejda Google: "how to modify Beez_20 template"

Vždycky začínejte hledáním na internetu nebo zde na fóru. Ale pokud se úpravám šablon nehodláte nijak v budoucnu věnovat, myslím, že nejjednodušší je najít si šablonu takovou, která vám vyhovuje. Podívejte se na Rozcestník Joomlaře , najdete tam odkazy na tisíce šablon...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jiří

Odpověď od Jiří
23. pro 2013 00:38 #113396
Děkuji za nakopnutí :). Rozcestník sem si uložil a promiňte tudíž za zbytečnou otázku :)

Odpověď od Jiří
23. pro 2013 13:38 #113400
Ale na mojí otázku zní tedy odpověď "ne" :) vše se upravuje postupně a po jednotlivých prvcích :)

Odpověď od Cony
23. pro 2013 13:49 #113401

Turista napsal: Ale na mojí otázku zní tedy odpověď "ne" :) vše se upravuje postupně a po jednotlivých prvcích :)

Přesněji - to platí pro tu konkrétní šablonu kterou upravujete, každá šablona to může mít jinak, vždy záleží na tom jak je udělané CSS, případně zda má šablona nějaké možnosti v administraci Joomly.