Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nevidim menu ve stažené šabloňe

08. pro 2013 23:12 #113161
Ahoj, stáhl jsem si šablonu siteground-j16-44 a po instalaci mi zmizelo top menu, ktere v náhledu je a mam pocit že i jeden sloupec v pravo. Nevíte co s tím? Jsem začátečník tak se v tom trochu plácám. Díky

09. pro 2013 00:13 #113162
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Podíval bych se do modulů, zřejmě některý z nich zobrazuje menu a při nainstalování nové šablony se změnil název umístění toho modulu, proto se nezobrazuje.
Mrklněte se tedy na náhled šablony, jak se jmenuje pozice, kde by mělo být to menu. Tento název pozice dopište v nastavení modulu.

09. pro 2013 10:46 #113168
Odpověď od Jirka
Uživatel
No teď koukám že je cela taková zpřeházená oproti originálu. Dokonce i hlavičky menu jsou jiné a podobně...
Poradil by jste mi jakým způsobem se mám podívat na to originální rozvržení?

09. pro 2013 11:19 #113169
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Aby jste mel stejne rozvrzeni jako na demo strance sablony, musel by jste instalovat quicstart balicek, pokud ovsem mate stazenou jen sablonu, zobrazte si pomoci www.vasedomena.cz?tp=1 pozice sablony (prvne to v administraci povolte, je to v Moznosti ve spravci sablon) a pote jednotlive moduly prirazujte tam kde chcete (tam kde jsou na demo)

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum