Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Skrytý kontaktní formulář

03. říj 2013 08:10 #111529
Skrytý kontaktní formulář od Markéta
Uživatel
Dobrý den, prosím mohl byste mi někdo poradit, jak opět můžu odkrýt kontaktní formulář na stránce KONTAKT. Moc děkuji

03. říj 2013 08:32 - 03. říj 2013 08:38 #111530
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestliže máte na mysli kontakty v Joomla, pak globálně lze zobrazení nastavit v Možnosti správce kontaktů, pro jednotlivý kontakt pak na úrovni: Správce kontaktů: Kontakt a samozřejmě také v položce menu stránky kontaktu(ů).

Toto členění kde hledat nastavení platí podobně pro všechny komponenty v Joomla.

Jestliže pro zobrazení kontaktu nepoužíváte žádnou komponentu, musíte úpravy provést přímo v HTML článku, modulu, atd...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. říj 2013 08:48 #111532
Odpověď od Markéta
Uživatel
Spíš mi jde o to zobrazit "univerzální" kontaktní formulář, kde na webové stránce si zákazník vepíše jméno, e-mail, předmět, zprávu. Bohužel při úpravě šablony, jsem si tenhle formulář skryla :(.

03. říj 2013 08:59 #111533
Odpověď od Bong
Moderátor
To co popisujete je právě součástí nastavení zobrazení kontaktu. Pokud zobrazení souvisí s vašimi úpravami šablony, opravte ji. Že je tomu skutečně tak zjistíte, pokud vyzkoušíte nějakou jinou šablonu. Nebo alespoň dejte odkaz na vaši stránku nefunkčního kontaktu, aby bylo možné poznat o čem se bavíme, "univerzální" kontaktní formulář mi nic neříká.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. říj 2013 13:25 #111542
Odpověď od Markéta
Uživatel
Posílám odkaz, stránky kde jsem kontaktní formulář (dole na stránce) zahlédla - pro představu, co bych potřebovala. Na mé stránce se již bohužel nezobrazuje, tak jsem využila jiných stránek.

www.dafototisnov.cz/?str=41

V komponentech, ve správce kontaktů, kontakty, jsem u kontaktního formuláře dala zobrazit, i přesto se nezobrazuje.

03. říj 2013 14:08 - 03. říj 2013 14:11 #111543
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Nas ale zajimaji VASE stranky. Vime jak vypada kontaktni formular.

Poslete mi do PM pristup do administrace pokud chcete ja se vam na to tam podivam, protoze evidentne neumite popsat co vlastne chcete. A to se pak radit bohuzel neda

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum