Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Máte někdo zkušenosti s RT Afterburner 2 šablonou?

11. srp 2013 14:42 #109943
Zdravím všechny. Máte prosím někdo zkušenosti se šablonou RT Afterburner 2 ? Případně má někdo ukázku hotového webu s touto šablonou?

11. srp 2013 14:47 - 11. srp 2013 14:59 #109944
Odpověď od Bong
Moderátor
Samozřejmě. A co byste tedy vlastně potřeboval? Autoři šablony vám vše (instalační balíčky, demostránky, dokumentace) servírují přímo pod nos.

Balíčky šablony ke stažení
Demo šablony

Pro správnu funkčnost šablony potřebujete nainstalovaný Gantry framework.

Jestli chcete mít na zkoušení stránky přesně jako vidíte na demo, nainstalujte si Afterburner2 RocketLauncher J25 (kompletní instalace Joomly a Afterburner2).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. srp 2013 15:04 #109945
Odpověď od Karel Brandejský
Uživatel
Trochu mě překvapilo, že je zdarma. Chtěl jsem zjistit, jestli stojí za to jí instalovat na nové osobní stránky, případně jaká má omezení v porovnání s placenými ?

11. srp 2013 15:21 #109946
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud se vám líbí, můžete ji bez omezení instalovat třeba na všechny vaše weby, pouze musíte dodržet licenci GPL, pod kterou je vydávána. Placené šablony mají oproti ní omezenější možnosti použití.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. srp 2013 15:26 #109947
Odpověď od Karel Brandejský
Uživatel
Děkuji za rychlou odpověď. Vyzkouším jí.

12. srp 2013 14:41 #109957
Odpověď od Italia
Začátečník
Ta šablona je super, zrovna si s ní hraju na webu www.bulharskoletecky.cz/letoviska/primorsko a líbí se mi čím dál tím víc. Má úžasně udělanou funkci responzivního vzhledu a na mobilních zařízeních a na menších rozlišeních funguje skvěle.

Na to, že je ta šablona zdarma, je docela vymakaná. Ani něktéré jejich placené šablony nejsou tak dobrý. A co víc, je docela rychlá, což je u RT šablon trošku kámen úrazu.

Vymáklá je i samotná typografie šablony, s tím se dá dost pohrát, mohlo by se zdát, že má šablona méně pozic, ale je jich až až. Takže určitě vyzkoušej. Pokud nemáš s RT šablonama zkušenosti nainstaluj ten kompletní balík jak píše Bong, budeš tam mít inspiraci.

Přesto že provozuji weby na RS Joomla již od její první verze, stále se mám co učit a Joomla mě vždy něčím překvapí.
Poděkovali: Karel Brandejský

Powered by Fórum