Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Inštalácia šablóny na Localhost

07. čvc 2013 10:28 #109062
Inštalácia šablóny na Localhost od Tony
Začátečník
Ahoj,

prosím kde by som mohol robiť chybu alebo čo mi uniká....
Skúšam na Localhoste nainštalovať komerčnú šablónu od Shape5 ale neviem z akého dôvodu mi nejde.
Idem podľa ich návodu a inštalujem cez Extensions, ale pokiaľ to nahrávam ako ZIP file tak to len nahrá ale nič sa nenainštaluje, pokiaľ to rozbalím a dám do tmp adresára tak nenájde XML file.

Skúšal som to aj v XAMP aj vo WAMP, ten istý výsledok.

Chcel som si to urobiť na nejakom freehosting serveri ( www.0fees.net ) a odtiaľ stiahnuť cez Akeeba zálohu naspäť, ale tam som našiel omedzenie nahrávania na FTP server na 10 MB a teda som tam nevedel nič dostať (zálohu z Akeeba urobenú na Localhoste, kde som to chcel len obnoviť zo zálohy, nainštalovať šablónu, následne záloha, ktorú by som si opäť obnovil na localhoste).

Skúsil som aj klasické nakopírovanie do adresára, ale nepomohlo, nevidí mi tú šablónu.

Prosím poraďte čo s tým?

Ďakujem za odpoveď.

07. čvc 2013 16:19 - 07. čvc 2013 16:51 #109065
Odpověď od Bong
Moderátor
1. o jakou šablonu se jedná?
2. šablonu jste zakoupil, nebo kde jste ji získal?
3. není náhodou podmínkou chodu šablony také nainstalovaný a zprovozněný framework ( třeba Vertex od Shape5 )?
4. co si představujete pod pojmem "nevidí mi tú šablónu"? kam se díváte? On to může být sakra rozdíl jestli koukáte do Správce šablony: Varianty šablon nebo Správce šablony: Šablony či máte ještě odfiltrované umístění nebo šablonu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. čvc 2013 16:58 #109068
Odpověď od Tony
Začátečník
zle sa mi to pise....nakoniec som prisiel na to ze mam chybne stiahnuty balicek. Uz je to v poriadku.
Jednalo sa o tuto sablonu www.shape5.com/demo/index.php?modern_flavor

Powered by Fórum