Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Admin šablona MissionControl

31. kvě 2013 11:00 #108131
Admin šablona MissionControl od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý den,
Pro administraci stránek jsem začal používat výše uvedenou šablonu od fa. Rocket Theme, ale narazil jsem na problém se zobrazováním českých znaků, ale jen když si otevřu správce šablon (je jedno jestli admin nebo side). U všeho ostatního jsou české znaky v pořádku. Přikládám to některému ze scriptů, že není uložen v UTF8, ale bohužel nevím který to může být.
Můžete mi prosím někdo poradit, jak rychle zkontrolovat jestli jsou soubory ve zmíněné kódování?
Předem moc děkuji.

31. kvě 2013 12:26 #108134
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Vyzkoušel jsem tuhle šablonu a žádný problém nevidím. Nešel by udělat aspoň printscreen, abych věděl, na co se zaměřit?

31. kvě 2013 13:14 #108135
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Přikádám kopii obrazovky kde to je ok a při vstupu do správce šablon se čeština pomrší.
Chybná čeština
Bez chyby čeština

31. kvě 2013 13:25 #108136
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Tak jsem právě zjistil, že se to děje pouze na localu. :(

31. kvě 2013 13:42 - 31. kvě 2013 13:43 #108138
Odpověď od Bong
Moderátor
Ten překlad se tahá z Joomly (cs-CZ.com_templates.ini) a u mě to chodí v pořádku. Dělají to i jiné šablony na tom local? Ten soubor češtiny nebyl upravován?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. čvn 2013 23:49 - 03. čvn 2013 23:50 #108219
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Takže, provedl jsem na localu novou instalaci:
joomla 2.5.11 , čeština 2.5.11, instalaci výše uvedené administrátorské šablony a to je z instalací vše.
Obě administrátorské šablony, které jsou součástí instalačního balíčku Joomly 2.5.11 zobrazují češtinu bez problému. Pokud nastavím jako výchozí šablonu administrace výše uvedenou, tak je čeština správně zobrazovaná všude, ale pokud kliknutí v menu na správce šablon side nebo admin, tak dojde k jejímu zkomolení viz. předchozím příspěvku vložené obrazky. Žádné úpravy jsem nikde nedělal, ani jsem neinstaloval češtinu pro výše uvedenou šablonu. Jak napsal Bong, tak se čeština tahá ze souboru cs-CZ.com_templates.ini , který je součástí instalace Joomly, ale proč kruňa všude je OK, ale ve správci šablon se počubí.
Přede vám moc děkuji za rady a přeji hezký den.

Powered by Fórum