Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Artister 4 - šablony a submenu

10. kvě 2013 06:51 #107545
Artister 4 - šablony a submenu od Libor
Uživatel
Ahoj,
právě jsem zkoušel převedení dvou mých webů z Joomla 1.5 na Joomla 2.5. Převod proběhl celkem v pořádku, ale když jsem z Artisteeru 4 vyexportoval znovu šablony pro 2.5 (místo 1.5), tak mi ve všech menu přestaly fungoval submenu a to jak ve vertikálním, tak i horizontálním menu. Zkontroloval jsem nastavení menu, že má v Joomle zapnuté submenu, ale nevím, co a kde bych měl ještě zkontrolovat, případně jestli nedělám nějakou chybu v Artisteeru, přeci jenom pro 2.5 je těch voleb pro export nějak hodně. Prosím o radu.
Původní weby ještě ve 1.5 jsou na adresách www.marinatynec.cz a www.vyplouvame.com , abyste měli zhruba tušení o jaká menu se jedná. Tu 2.5 zatím nemám na oficiálním webhostingu, jenom u sebe v PC abych to mohl doladit. Do 2.5 bohužel budu muset postupně jít kvůli rozšířením, která se pro 1.5 už bohužel nedělají.

Powered by Fórum