Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

roztáhnutí prvního sloupce do druhého...

01. kvě 2013 19:02 #107184
Ahoj po nějake době bych potřeboval zase radu...
a to:
že mám 2 sloupcový layout, kde levý je "component" a pravý je připraven pro moduly... chci se zeptat jestli náhodou nejde udělat že kdyby byl ten pravý sloupec prazdný tak aby se tam "natáhl" ten levý sloupec..? (kvuli fotogalerii ať nemusím rolovat a je více fotek v náhledu)

díky moc

jo: tinyurl.com/bsddkkm

01. kvě 2013 19:19 - 01. kvě 2013 19:20 #107185
Odpověď od Bong
Moderátor
To víte, že jde, ale to si na příslušné stránce musíte ten modul FB vypnout... Jinak řečeno, přiřaďte modul FB jen položkám menu, kde se má zobrazovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. kvě 2013 19:42 - 01. kvě 2013 19:48 #107186
Odpověď od surviki
Uživatel
ok jdu si s tím pohrat... nicméně u mě bude nejspíše chyba v css souboru...

no spíše to není ten hlavní problém... s tím si pohraji.. nicméně potřeboval bych nějak zprovoznit Rquotes .. jako komponentu ji mám ale nechce (neumim) ji "nacpat do přpraveného modulu...

je nějaký návod po lopatě? díky

01. kvě 2013 20:04 - 01. kvě 2013 20:12 #107187
Odpověď od surviki
Uživatel
ne nejde... nevím proč... u mapy je to v pohodě.. tak chci aby se projevovali i stranky home a tým ,

fotogalerie je taky přesně taková jaká má být.. nevíte kde je chyba?
Code:
<div class="sloupce"> <div class="levySloupec"><jdoc:include type="component" /></div> <div class="pravySloupec"><jdoc:include type="modules" name="pravysloupec" style="xhtml" /></div> <div class="cistic"><hr /></div> </div>
Code:
.sloupce { width: 100%; margin: 0px 0; background-image: url(images/sloupce.png); background-repeat: repeat-y } .levySloupec { padding: 10px 10px 10px 20px; float: left; } .pravySloupec { padding: 0px 10px 20px 0px; float: right; }

? pokud někdo ví... tak díky ..

01. kvě 2013 20:29 #107188
Odpověď od Bong
Moderátor
Rquotes není jen komponenta, má vlastní modul. Máte je nainstalován a zveřejněn?

Předtím byl FB modul na pravé straně na všech stránkách, stačilo vypnout jeho zobrazování jen pro položku menu fotogalerie, co jste tedy všechno změnil?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: surviki

01. kvě 2013 20:34 - 01. kvě 2013 20:36 #107189
Odpověď od surviki
Uživatel
ne modul nemám ... ( je někde link kde se dá stáhnout? )jaj ja sem debžo... už ho vidím ..stahuji :-)
---
k FB ano předtím jsem FB vypnul ale zustalo tam akorát prázdné místo ten levý sloupec se nenatáhl -
tak sem u levého sloupce zrušil width 55% a u pravého taky.. a celé se to tak zmršilo :-(

už z toho pomalu šílím a obdivuji Vaši trpělivost :-)

Powered by Fórum