Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Pozicování v šabloně od RocketTheme

07. dub 2013 21:07 #106452
Pozicování v šabloně od RocketTheme od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý večer,
moc Vás zkušenější prosím o radu s nastavením pozice loga stránek závodů našeho oddílu 5 days ARDF . vytvořil jsem si novou pozici, kterou jsem si opatřil stylem a zakomponoval do stránek - jedná se o logo pod datumem . Problém je v tom, že na notebooku je logo posunuté moc vpravo a na velkém monitoru je to OK - zarovnáno s levým okrajem obrázku pod logem.
Můžete mi prosím někdo poradit co s tím?

PS . obrázek loga je vložen přes modul vlastní HTML
do šablony jsem doplnil pozici
Code:
<position>logo-rob</position>
do souboru index jsem doplnil
Code:
<div id="logo-rob" ><jdoc:include type="modules" name="logo-rob"/></div>
css styl jsem napsal
Code:
/* Logo stránek */ #logo-rob { z-index: 1000; top: -25px; position: absolute; height: auto; width: auto; left: 180px; display: block; }

07. dub 2013 21:54 #106454
Odpověď od Robert
Nováček
Není potřeba vytvářet novou pozici. Šablona Quasar obsahuje 60 pozic modulů. Pro logo můžete použít některé z TOP, nebo HEADER. Podobně jako třeba zde...

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

07. dub 2013 22:14 #106455
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
To máte sice pravdu, ale pokud použiju standartní pozici pro logo, které je na stejném řádku jako menu, tak dojde k roztažení těch linek což se mi nelíbí. Proto jsem vytvořl novou pozicí.

08. dub 2013 00:24 #106459
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
:) VYŘEŠENO
logo jsem upravil na velikost dle potřeby a dal ho zobrazit v administraci šablony, ale musel jsem upravit styl pro danou pozici.

Powered by Fórum