Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

TheBigEasy (zoo)

10. bře 2013 11:56 #105176
TheBigEasy (zoo) od darek mousa
Návštěvník
Dobry den, nemate nekdo zkusenost s instalaci sablon the big easy (od zoo). Pri instalaci na joo 1, 5 probiha vsechno standardne a bez problemu, pri instalaci baliku s joo 2, 5 se zobrazuje pouze prazna home page ...

10. bře 2013 12:04 #105178
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Podpora kterou jste si zaplatil nepomuze?
Tady asi nikdo neporadi, tech duvodu muze byt hromada....spatne stazene, chyba v balicku.
Obratte se na podporu co vam reknou

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

10. bře 2013 12:05 #105179
Odpověď od Bong
Moderátor
Problém se zobrazením je nejlépe řešit i s odkazem na nefunkční zobrazení...

Nastavil jste si v nové šabloně pro J2.5 také moduly pro pozice této nové šablony a jejich zobrazení? To bývá nejčastější problém.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. bře 2013 12:06 #105180
Odpověď od darek mousa
Návštěvník
Nj, koupil jsem to vic jak pred rokem, takze mi asi podpora propadla. Navic ten system podpory na zoo je dost divnej, treba proti joomlart. Zkusim se s tim teda nejak poprat)

10. bře 2013 12:10 #105181
Odpověď od darek mousa
Návštěvník
to Bong jo, prosel jsem nastaveni sablony a tam chybu nevidim, na home papge zbylo jenom logo, socialni tlacitka a pole pro vyhledavani. Ale ani to nefunguje, neumi najit zjevne zverejnene clanky.
Dam odkaz az to cele prevedu pod nejakou domenu) zatim jsem si to chtel jenom osahat. Ale neni co osahavat.

10. bře 2013 12:13 #105182
Odpověď od Bong
Moderátor
Nemyslím nastavení šablony, ale nastavení modulů (třeba menu) a jejich zobrazení ve správných pozicích konkrétní šablony.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum