Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablona Yootheme - vlastnická práva a potvrzení

30. led 2013 21:20 #103181
Šablona Yootheme - vlastnická práva a potvrzení od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Ahoj, mám dotaz. Komu patří zakoupená šablona Yootheme, když ji zaregistruji pod konkretní doménou? Vím, že vlastníkovi domény. Ale co mu skutečně patří? Nemám v tom úplně jasno a tak bych se chtěl zeptat, zda o tom někdo z vás něco konkrétního neví? Existuje nějaké potvrzení o tom, že šablona byla zakoupena legálně a je registrovaná u výrobce YOOtheme, GmbH? Děkuji za váš názor.

30. led 2013 22:27 #103183
Odpověď od Pavel M.
Začátečník
Na požádání ti jistě legální prodejce Yootheme šablon ukáže buď platnost svého developer účtu u Yootheme či screen registračního formuláře o zaregistrování tvé domény ke konkrétní šabloně... Nebo se můžeš obrátit s dotazem přímo na Yootheme a ty ti rádi sdělí jestli je legalní nebo ukradená z warez fóra... ;) Já je nakupuju přes Fenrise, takže takovýhle věci řešit nemusim, ostatně se ho můžeš zeptat, jak takové zaregistrování probíhá a zda lze vyexportovat přes developerskej účet nějaký záznam o provedené registraci domény.
Poděkovali: Jan Kedvis

30. led 2013 23:20 - 30. led 2013 23:22 #103184
Odpověď od JR
Začátečník
nelži, Fenris už je nenabízí, bejvávalo!

30. led 2013 23:26 #103185
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Ač proč by musel Pavel zrovna lhát? Klídek JCM. Takto to bylo dříve a on o tom už nemusí vědět. Naopak Pavel vznesl dobrý dotaz a to zda lze vyexportovat přes developerskej účet nějaký záznam o provedené registraci domény. Ví o tom někdo něco? Děkuji.

30. led 2013 23:30 - 30. led 2013 23:30 #103186
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Většinou se dočkám rychlejší odpovědi z fóra než od dodavatelů.

31. led 2013 06:17 #103189
Odpověď od Pavel M.
Začátečník
Šablony jsem kupoval někdy v říjnu 2012, to že už je nenabízí jsem nevěděl, tak se všem dotčeným omlouvám za svojí neznalost... ;) Ale určitě se tu najde i někdo jiný kdo u nich má developerskej účet a může tudíž poradit ohledně toho potvrzení o licence domény k určité šabloně.

Powered by Fórum