Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Dvě odlišné šablony a katalog ovladačů

27. led 2013 18:03 #103021
Odpověď od Bong
Moderátor
Já počkám, až na všechny odpovíte ano. Pak vám bude možná zřejmé o co kráčí. Dokud totiž nezvednete zadek a nezačnete něco dělat, zkoušet, studovat, budete pokračovat v nekonečných otázkách.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. led 2013 18:37 #103022
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Já momentálně řeším zavirované stránky dětského oddílu, pak pomáhám kamarádovi s jeho webem pro neziskovku, jsem už měsíc nemocný a možná se budete divit, ale ješte vedle toho opravdu studuji věci okolo Joomly. K tomu dodám, že mi není 18 let, starám se o 3 děti a mám poměrně hodně povinností. Vážím si vašich dobrovolných rad, ale nebuďte prosím moc rychlý v úsudku. Nikdy nevíte za jakých okolností pracuje druhá strana. Děkuji za pochopení, trpělivost a i ochotu odpovědět. Samozřejmě, že vyzkouším vše co jste mi poradil, ale pomohlo by mi i to, kdybyste si nemyslel, že vás chci nějak zneužívat, ale pochopil byste, že mi to s vašimi radami půjde rychleji a někdy tím pomůžete mně a někdy i druhým lidem. Váš počet příspěvků je obdivuhodný a ještě jednou díky za rady.

27. led 2013 20:00 - 27. led 2013 20:01 #103026
Odpověď od Bong
Moderátor
Nebuďte prosím vztahovačný, pouze se vám snažím říct, že pokud se budete ptát, nikdy nic nezkusíte a nenaučíte se Joomlu ovládat, zůstanete jen u toho ptaní.

Vezměte do ruky myš a proveďte těch pár nastavení co jsem popsal, za 5-10 minut budete mít vaši otázku: Lze mít v Joomle dvě odlišné šablony, jednu před přihlášením a druhou po přihlášení (registrace)? vyřešenou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. led 2013 20:18 #103030
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Snad nejsem ;) Já vás pochopil, ale myslel jsem, že vy mě ne. Díky za rady. Až to udělám ozvu se. To víte ty starosti :cheer:

Powered by Fórum