Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

chyba v šabloně

25. led 2013 20:03 #102931
chyba v šabloně od corpse
Uživatel
Dobrý den,

mám malou chybu v CSS u modulu --- na stránkách www.jh-zatepleni.cz je nalevo modul Kontakty ... když se do kódu podívám přes Firebug, vidím
a ihned pod ním je
, který mi ovládá nadpis modulu + mi dělá na té levé straně neplechu a není tak levá část celistvá... Navíc u nadpisu potřebuji velikost H1 nikoliv H3 poradí mi někdo jak to vystylovat a div moduletable odstranit????


Díky

Tom

25. led 2013 22:40 #102936
Odpověď od Cony
Moderátor
A jak by to mělo vypadat?

Vykreslování modulů ovlivňuje (pokud existuje) soubor html/modules.php ve složce šablony.

Nemyslím, že je vhodné na nadpis modulu používat H1 - ten by měl být na stránkách jen jeden, a měl by obsahovat njerelevantnější nadpis k obsahu té konkrétní stránky, tedy třeba "Zednické, obkladačské a zateplovací práce" ve Vašem případě.
Poděkovali: corpse

25. led 2013 23:01 #102938
Odpověď od corpse
Uživatel
Děkuji za odpověď .. module.php šablona má - je to přepracovaná šablona Beez 2.0 -- bohužel se mi tento element stále nedaří odstranit ... zda-li byste byl ochoten mi pomoct v systému, zašlu údaje.

S tou H1 máte pravdu :).

Děkuji

T.

26. led 2013 13:59 #102952
Odpověď od corpse
Uživatel
Dobrý den,

celou levou stranu jsem udělal znovu, ovšem nevím, jak celý objekt ostylovat včetně ztraceného nadpisu modulu a jeho modré šipky ... poradíte mi prosím? děkuji.

www.jh-zatepleni.cz

26. led 2013 19:55 #102964
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Nemelo by to vypadat nejak takto spis ten vas levy modul? Mate v tam v tom CSS pekny maglajs.
[img

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

26. led 2013 20:10 #102965
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
zkuste tam soupnout tento css nature.css

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.