Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Důležité Kam zmizelo mé vlákno k hacknutí Joomla

25. led 2013 15:24 - 25. led 2013 15:27 #102923
Kam zmizelo mé vlákno k hacknutí Joomla od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Dobrý den,

nechápu co se stalo, protože z ničehonic mi zmizelo vlákno v diskuzním fóru ohl. hacknutí stránek Joomla zde . Teď jsem si chtěl přečíst 6 odpovědí, které mi přišly na e-mail a z odkazu e-mailu se na vlákno nedostanu. Možná jsem nechtěně pochybil, že jsem do nadpisu uvedl, čím jsem byl hacknutý, ale to jsem udělal jen z důvodu, aby uživatelé přesně věděli o jaký problém se jedná. Nešlo by prosím uptavit pouze název mého příspěvku a nemazat mi celé vlákno? Rád bych si přečetl ty odpovědi, které jsou pro mě důležité. Bude-li to nezbytně nutné, tak založím nové vlákno, ale přijde mi to zbytečné a vpodstatě znovu budu žádat o odpovědi, které už jsem dostal, ale nemohu si je přečíst. Pokud je chyba mezi mou židlí a klávesnicí, tak se omlouvám. Děkuji za odpověď.

25. led 2013 15:33 #102924
Odpověď od Ben
Začátečník
Součást emailu, který Vám došel je i daná odpověď. Takže o těch 6 odpovědí nepřijdete i když se to ve fóru znovu neobjeví. Stačí si jen pořádně projít ty příchozí maily.
Poděkovali: Jan Kedvis

Powered by Fórum