Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úprava šablony Gavick

24. led 2013 19:27 #102814
Úprava šablony Gavick od ma®vays
Návštěvník
Ahoj.
Marně se snažím odstranit jeden bug. Když totiž najedu na "košík", tak pánové v Gavicku to vymysleli tak, že se otevře nejprve pop up okno s výpisem zboží. Problem je ale v tom že se mi nezobrazují správné obrázky zboží, ale pořád jedno a to samé dokola. navíc když nejsem přihlášený uživatel, tak se nezobrazí ani obrázky, ani texty. Na oficiálním foru přiznaly, že je to bug, který mají na více šablonách a nedaří se jim ho odstranit.

Já to kupoval od Fenrise, tudíž nemám možnost přispět do mlýna a doptat se na jinou možnou úpravu. Tak to zkusím alespoň tady.

Napadlo mě, obejít tento "výmysl" a prostě zobrazit rovnou košík. Bohužel se mi to nedaří.

Napadá vás něco, čeho bych se mohl chytit?

24. led 2013 19:32 #102815
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
a to nejdůležitější jsem zapomněl . . . . www.luro.eu

24. led 2013 21:21 #102826
Odpověď od Cony
Moderátor
Ve firefoxu jako nepřihlášený vidím texty. Nevidím obrázky, ale to je způsobeno CSS v souboru vm.css v šabloně gk_bikestore na řádku 1609 kde máte
Code:
.vmGkCartProducts .gkContainer img { display: none !important; }
změňte to na
Code:
.vmGkCartProducts .gkContainer img { display: block; }
a obrázky jsou vidět. Jsou ale opravdu stejné, ale to už bude chyba v php. Mrkněte do souboru cart.php v té šabloně.
Poděkovali: ma®vays

24. led 2013 21:42 #102829
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
ty obrázky jsem zakázal schválně, aby raději nebyly vidět vůbec, když už to blbne. no . . . . jak říkám, nevěděli si stím rady ani tvůrci . . . . a že těch nefunkčních webů mají v tom vláknu hodně. buď to nechám tedy tak, nebo najdu způsob, jak to pop up vypnout úplně a otevřít rovnou košík.

24. led 2013 22:03 #102835
Odpověď od Cony
Moderátor
V souboru js/gk.script.js smažte nebo zakomentujte obsah od řádku 80
Code:
if(document.id('gkPopupCart')) { ...
až po řádek 125
Code:
... }); }

Powered by Fórum