Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

úprava šablony - hlavní články

20. led 2013 13:02 #102423
úprava šablony - hlavní články od pajta
Začátečník
Zdravím,
potřebuji poradit s kodem.
mám stránky www.http://www.fcslovackasparta.cz/ a potřebuji ,abych měl články oddělené čarou jako ted,ale aby tam byl odstup.Když mám druhý článek tak je čára a hned písmo,chci aby tam byl nějaký odstup tak jako na mích druhých stránkách fsnapajedla.funsite.cz/

a když jsem u těch druhých stránkách ,potřeboval bych odstranit vpravo odkaz About OT Mini Tabs.
když se divám přes firebug tak sice vidím,že jeto soubor html,ale nevím kde ho najdu ve struktuře.
Zatím se nadaří ho najít,

děkuji za pomoc

20. led 2013 17:48 #102434
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
V souboru tempate.css na řádku 38 doplníte proměnou margin-bottom s potřebnou hodnotou.
Code:
.item-separator { border-top: 1px dashed rgb(211, 186, 186); margin-bottom: 25px; }

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

20. led 2013 18:30 #102437
Odpověď od pajta
Začátečník
Děkuji ,pomohlo to ,
můžu poprosit ještě jak smazat ten odkaz About OT Mini Tabs z těch stránek fsnapajedla.funsite.cz/
vlevo.
nemůžu dojít na to ,který soubor v adresáři to je,v tom firebug to není nikde napsaný.

děkuji

20. led 2013 19:05 #102441
Odpověď od Cony
Moderátor
To ani ve FireBug být napsáno nemůže, protože to není žádný konkrétní soubor a i kdyby byl tak to FireBug vidět nemůže. Je to odkaz zapsaný přímo v kódu modulu, ale když už používáte firebug, tak je tam i vidět že ten text má přiřazenou třídu. Pomocí CSS jej tedy můžete jednoduše schovat. Jak Vám neřeknu, autor to tam má z nějakého důvodu, na to už si přijďte sám.

21. led 2013 06:24 #102479
Odpověď od pajta
Začátečník
Děkuji za odpověď,
Jj pomocí CSS díky tomu už skovám.

Powered by Fórum