Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Použití AceSEF blokuje zveřejnění GCalendar

17. led 2013 19:05 - 17. led 2013 19:07 #102321
Použití AceSEF blokuje zveřejnění GCalendar od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Ahoj, tak jen co jsem odstranil problém s instalaci AceSEF, tak mám problém se zobrazením komponent ve frontedu (jak v češtině tak i polštině). V administraci je snad vše OK (předtím to normálně běželo), ale teď mi zmizel kalendář a v komponentě Gcalendar mám tuto chybu

Warning: key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /var/www/web5/pl-cz.net/pl-cz.net/administrator/components/com_gcalendar/views/tools/tmpl/systemcheck.php on line 69

Google Connection Check Curl could sucessfully retrieve remote content from www.google.com .
PHP Version Check Your PHP version is 5.3.3-7+squeeze14. This is enough to run imports and all other tasks.
Vstupujeme na trh země souseda || Wchodzimy na rynek sąsiada Check GCalendar could read the events without any problems from calendar Vstupujeme na trh země souseda || Wchodzimy na rynek sąsiada.
Wchodzimy na rynek sąsiada Check GCalendar could read the events without any problems from calendar Wchodzimy na rynek sąsiada.
Check An error occurred when reading calendar
:

Přitom vše je na správném místě a kalendáře jsou zveřejněny. Stejně tak mně i zmizelo postraní menu. Jako by frontend nevěděl kde se mají má konkretní moduly zobrazit (adresy).

Nevíte co s tím? Děkuji za radu.

17. led 2013 19:11 #102322
Odpověď od Karri
Návštěvník
Také jsem kdysi používal AceSEF. Tak dlouho mě sr..., až bouchly saze a šel z mého webu pryč. Od té doby používám jen výchozí SEF URL Joomla a jsem v pohodě.

17. led 2013 19:14 #102323
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Vypnutí Správce pluginů: System - Jazykový filtr (asi) zlobí. Buď mám dvě hlavní menu (ačkoliv je každé vytvořeno zvlášt a přiřazen konkretní jazyk) a nebo se mě nezobrazí všechny komponenty nebo moduly na frontedu. Teď mám v české verzi postraní menu, ale v polské najednou není. Stránky zde Nevíte proč? Děkuji.

17. led 2013 19:23 #102324
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Nebo neumím správně nastavit AceSEF a nebo zlobí komponenta AceSEF, která neumí správně převzít činnost pluginu Language Filter. U mě už taky bouchnou saze. Má někdo s touto komponentou dobré zkušenosti a může mi poradit? Moc děkuji.

17. led 2013 19:27 #102325
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
A teď zase z ničeho nic zmizel kalendář v české verzi. Ach jo... :angry:

Powered by Fórum