Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Cashování v Joomle J! 2.5 a problém s AceSEF

16. led 2013 22:21 #102255
Odpověď od Bong
Moderátor
Nikdo vám neříkal ať Cache zapnete, naopak vy jste se ptal kde se zapíná. Při stavbě a odlaďování webu má být vždy vypnutá. Až budete mít všechno fertig, můžete ji potom zapnout, dřív ne.

Na testování si zřiďte zvláštní stránky, na ostrém webu se neexperimentuje, tam už máte vědět co přesně děláte. Instalacemi a odinstalacemi zpravidla systém zprasíte natolik, že je lepší začít znova.

Poradit komponety je trochu složité, vy nechte pustit korunu a navíc jste se nikdy nevyžvejknul co bude obsahem a náplní stránek, co tam všechno poběží. To je pak tězké.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jan Kedvis

16. led 2013 22:25 #102256
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Výsledek. Stránky se nezobrazí.

Tato chyba znamená chybu v konfiguraci.

V případě, že jste nyní nahráli novou webovou aplikaci, tak příčina zobrazené chyby bude pravděpodobně v souboru .htaccess a použití zakázaných direktiv nebo nesprávné syntaxi. Tato chyba nyní spustila skript, který opraví Vás .htaccess soubor a opravenou kopii nahraje na níže uvedene místo na vašem FTP.

V případě, že se domníváte, že chyba je způsobena na naší straně kontaktujte prosím technickou podporu.

Tel: +420 774 151 730 - NONSTOP HotLine E-mail: info@gigaserver.cz
Znalostní báze: kb.gigaserver.cz
Blog: blog.gigaserver.cz
Online-Chat: www.gigaserver.cz/chat

Více o této chybě najdete na adrese kb.gigaserver.cz/entry/52/
Chybné nastavení:

pl-cz.net/.htaccess
line 19: Options +FollowSymLinks

Nově vygenerovaný .htaccess naleznete v tomto adresáři na Vašem ftp

16. led 2013 22:34 #102257
Odpověď od Bong
Moderátor
Výsledek čeho? A máte tam výsledek: zakomentujte Options +FollowSymLinks

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jan Kedvis

17. led 2013 00:20 #102268
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel

Výsledek čeho? A máte tam výsledek: zakomentujte Options +FollowSymLinks


# Options +FollowSymLinks
RewriteBase /

Stránky běží.

Nikdo vám neříkal ať Cache zapnete, naopak vy jste se ptal kde se zapíná.

Máte pravdu, to byl omyl. Tuto informaci jsem dostal na podpoře v hostingu.

Na testování si zřiďte zvláštní stránky, na ostrém webu se neexperimentuje, tam už máte vědět co přesně děláte. Instalacemi a odinstalacemi zpravidla systém zprasíte natolik, že je lepší začít znova.

To chápu a proto jedu na locale (WAMP). Po spuštění stránek jsem nečekal další komplikace.Navíc na localu nejedou některé komponenty, tak jak mají (např. Gcalendar a další).

...vy nechcete pustit korunu a navíc jste se nikdy nevyžvejknul co bude obsahem a náplní stránek, co tam všechno poběží.

. To jste mě moc dobře neodhadl. Zatím jsem platil hlavně za práci a šablony (a nebyly to drobné). Teď přemýšlím o komponentách. Pokud mě něco zaujme, tak to rád koupím. Pokud vás zajmá co bude obsahem stránek, tak se jedná jen o nejrůznější projekty hrazené z prostředků EU. Jinak se neživím tvorbou stránek (spíše mě to zajímá) a dost často pracuji zadarmo (rád pomáhám). A co vy?

Děkuji za rady.

17. led 2013 01:08 #102270
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Tak jsem to našel. Hotovo.

17. led 2013 02:05 #102272
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Hlavní stranka OK. AceSEF OK. Odkazy na články Fatal error: Class 'JoomFishManager' not found in /var/www/web5/pl-cz.net/pl-cz.net/administrator/components/com_acesef/library/uri.php on line 1527

Powered by Fórum