Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

chyba v šabloně

05. led 2013 14:51 - 05. led 2013 14:58 #101608
chyba v šabloně od corpse
Uživatel
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit s opravou šablony webu jh-zatepleni.cz ?

Mozilla ok, ale ten IE je rozsekaný a nemohu přijít, na chybu.

Děkuji

Tomáš

05. led 2013 15:22 #101609
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Konkretne co je rozsekane? myslite jen to horni menu (Volna mista) ze odhazuje na druhy radek?
Tohle se stava casto, on IE je mamlas a vysvetluje si nektere veci po svem. Ja porad tvrdim, ze IE je dobry akorat pro to, abych stahnul jiny prohlizec.

No mohlo by stacit pohrat si s css
Code:
http://jh-zatepleni.cz/templates/zatepleni/css/nature.css
konkretne padding na radku 66.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

05. led 2013 19:00 #101616
Odpověď od corpse
Uživatel
Dobrý den,

děkuji za odpověď, ovšem já myslel chyby, viz. www.jh-zatepleni.cz/a.jpg .

Je rozsekané hl. menu a patička.

Já vím, že IE je dinosaurus, ovšem i taknějaké mizivé procento uživatelů může přes tento prohlížeč na web zabloudit.

Díky

05. led 2013 22:44 - 05. led 2013 22:46 #101624
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
hele IE6, ze?
vse jde udelat, kdyz se chce a kdyz ma clovek trochu znalosti s html a css, nebo je ochotny si je alespon najit na netu

ono, jako ten web je rozsypany i v aktulanim firefoxu, takze ta sablona je jiz v zakladu blbe udelana a ve starsim IE se to jen rozsype jeste vice

edit:
jako, kdyz se divam na kod sablony a obsahu, tak vazne netusim, proc neustale pouzivate inline styly misto toho, abyste poradne ostyloval dany objekt (napr modul a prvky v nem)
toto je vazne prasecina:
<p style="text-align: center;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif; font-size: 12pt;"><strong>&nbsp;</strong></span></p>

Joomla! pro každého

06. led 2013 00:47 #101629
Odpověď od Cony
Moderátor

ghost napsal: toto je vazne prasecina:

To zpusobuje nadmerne uzivani WYSIWYG editoru v Joomle. Používáte-li JCE zkuste se podívatdo jeho nastavení, nastavit si vlastní css pro editor, a používat styly.

06. led 2013 13:06 #101637
Odpověď od corpse
Uživatel
Děkuji Vám pánové za odpovědi, ovšem já nejsem autor šablony ... zadal jsem tuto práci nějakému maníkovi, který měl šablonu nakódovat ... samozřejmě, že práce ještě nebyla zaplacena (naštěstí)!!! Čili co teď s tím?

Novou, či zkusit opravit?

Díky

Powered by Fórum