Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úprava šablony založená na modulech

04. led 2013 12:45 #101563
Zdravím :)

Máte někdo zkušenosti s vkládáním článků do šablony, která je založená na modulech?
Konkrétně mi jde o to, že šablona má prostor pro články jako samostatný 1 řádek (obdélník či nevím, jak jinak laicky to nazvat) a nad ním a pod ním jsou moduly, na 1 řádek se vejdou 4 moduly.

Chci ale dosáhnout toho, aby vedle článku vpravo i vlevo byl nějaký modul a článek nestál sám na samotném řádku, nýbrž uprostřed těchto modulů.

Konkrétně mi jde o TUTO ŠABLONU.

Je na to nějaký fígl?

Díky moc :-)

Míša

04. led 2013 14:30 #101566
Odpověď od Bong
Moderátor
Máte tam 30 pozic k vašemu využití , z toho 3 napravo od textu článku. Pokud vám přesto nějaké schází, můžete si ji doplnit .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Michaela

04. led 2013 14:59 #101568
Odpověď od Michaela
Uživatel
Děkuji Vám za odpověď, pomohlo to...

Ještě by mě zajímalo, jak si můžu dát nějaký modul vedle článku do prava, ačkoliv 3 moduly jsou umístěny vlevo...

Četla jsem si ten článek, na který jste mi poslal odkaz, jak namnožit moduly, bohužel jsem z něho moc nepochopila. Ráda bych, jestli byste mi spíš mohl napsat nějak konkrétněji postup na můj případ.

Předem děkuji :-)

04. led 2013 15:15 - 04. led 2013 15:19 #101569
Odpověď od Bong
Moderátor
Moduly vpravo máte 3, viz.: demo.cloudaccess.net/cloudspa/?tp=1
Pokud chcete i moduly vlevo, musíte si šablonu přizpůsobit, viz předchozí odkaz. Ale to je třeba alespoň základní orientace v kódu (máte ten nejkonkrétnější návod). Jinak si najděte jinou šablonu, která více vyhovuje vašim požadavkům.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum