Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

jdoc:include type="component". Jak zjistit info?

18. pro 2012 12:18 #101100
Odpověď od Radek Tupý
Začátečník
To je ono!!! Vrací to obsah bloku - sice je v něm, pokud tam není článek, nějaký prázdný tag <div>, ale s tím si poradím...

Cony, chlape, moc děkuju!!!

18. pro 2012 12:20 #101101
Odpověď od Radek Tupý
Začátečník

HonzaKr napsal: Ale vždyť jste psal, že se články budou zobrazovat až po stisknutí tlačítka menu, a tím pádem jste již na jiné stránce než hlavní. Nebo se pletu.

Nepsal :-) Ale už to vyřešil Cony (viz kód níže). Ale i tak Vám děkuji!

18. pro 2012 13:07 - 18. pro 2012 13:10 #101102
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Ale psal ... :)

TUPY napsal: Tak ten ještě není veřejný:
Ale ještě jednou:
Mám web, kde je na pozadí důležitá grafika. Web má po stranách menu. Chci hlavně spouštět články klikem na menu. Tj. nechci mít titulní stránku, tj. články na ní hned po najetí webu. Tj. aby si uživatel užil tu grafiku :-)


:: bývalý člen Joomlaportalu ::

18. pro 2012 13:22 #101103
Odpověď od Radek Tupý
Začátečník

HonzaKr napsal: Ale psal ... :)

TUPY napsal: Tak ten ještě není veřejný:
Ale ještě jednou:
Mám web, kde je na pozadí důležitá grafika. Web má po stranách menu. Chci hlavně spouštět články klikem na menu. Tj. nechci mít titulní stránku, tj. články na ní hned po najetí webu. Tj. aby si uživatel užil tu grafiku :-)


Musel byste přečíst i tu následující větu a nejlépe i ten zbytek :-) Ale nedělejte to, není to podstatou toho, co jsem potřeboval vědět :-) Hezký den

18. pro 2012 13:27 #101104
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
V následujích větách jste už popisoval jak to chcete řešit .......

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

23. pro 2012 19:18 #101259
Odpověď od Radek Tupý
Začátečník
Díky Conymu, který dodal správný příkaz $xcont = JFactory::getDocument()->getBuffer('component'); jsem jej použil, jak jsem potřeboval. Ale protože i když tam není článek, v proměnné $xx je stejně jeden tag.
Takže pokud to někdo budete používat a určovat, zda tato funkce má či němá nějaký obsah, uvádím zde, jak je to třeba ošetřit:
Code:
$xx = JFactory::getDocument()->getBuffer('component'); if (eregi('^<div class="blog-featured[^"]*">['.chr(10).']*</div>'.chr(10).'$',$xx)): $xempty = 'Prázdný'; else: $xempty = 'Plný'; endif;
...
Níže pak místo příkazu <jdoc:include type="component" /> dám echo $xx

Powered by Fórum