Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak na koupi pěkné šablony

29. lis 2012 09:38 #100507
Jak na koupi pěkné šablony od Mirek Adamec
Začátečník
zdravím,
zatím sem vždy v joomle používal free šablony. Teď mi ale přijde, že nikde nějakou pěknou a zadarmo nemůžu najít. A to jsem se snažil hledat v hromadě stránek. viz Rozcestník Joomlaře
Z téhož rozcestníku sem zkoumal i placené šablony a tam bych si určitě vybral.
Bojím se ale toho, že se mi stane něco jako občas u nějaké free šablony. Že když na ní koukám v demu, vypadá fajn, ale když si jí pak stáhnu a nainstaluju u sebe, části chybí a nebo to nevypadá stejně pěkně jako v demu.
Jaké máte zkušenosti vy? Nemusím se tohoto u placených bát? Co jsem koukal na podmínky u těch známějších to vypadá v pohodě i je výhoda toho frameworku, tak se nemám bát?
A co je pravda na tom, že free šablony jsou jen pro nekomerční účely?
Díky za odpovědi.

29. lis 2012 10:21 #100508
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
mam s placenymi sablonami pomerne dost zkusenosti
mam developerska predplatne u joomlartu, mel jsem moznost pracovat s placenymi sablonami yootheme, rockettheme a mnoha mensimi ci mene znamymi
ale treba sablony od smartaddons.com bych nedoporucil, protoze ten jejich framework je dost agresivni a diky nemu nejede dost rozsireni, ktere pouzivaji jquery/ajax

ke kazde sablone je vse, co je v demu => potrebne moduly/plugin, ktere delaji napr. ruzne slideshow, moduly na twitter, tabove moduly, ...

ke kazde placene sablone vzdy byl i tzv. quickstart (nebo demo), coz je predistalovana joomla s vzorovym obsahem a sablonou
kdyz se toto rozbali a nainstaluje jako bezna joomla, ma clovek u sebe hned presne to same, jako je v demu vyrobce

framework je super, pokud jej dokazete vyuzit, jinak je celkem jedno, zda sablona na nejakem jede, ci ne

free sablony kazda maji svou licenci => nektere mohou byt jen pro nekomercni uziti, jine i komercni povoluji => musi se cist

Joomla! pro každého

29. lis 2012 13:46 #100515
Odpověď od Mirek Adamec
Začátečník
\Ok díky za odpověď. Mě se asi nejvíc líbí šablony od Yootheme, asi do nějaké půjdu jestli vyberu. Díky

29. lis 2012 16:30 #100522
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
yootheme je v pohode, takze zadne obavy

Joomla! pro každého

Powered by Fórum