Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Špatný čas

17. dub 2012 02:52 #92590
Špatný čas od Petr
Začátečník
Nainstaloval jsem si wamp localhost po instalaci joomla 2.5.3 mi ukazoval čas o 2 h zpět. Po instalaci acymailing, adsmanager a seblod mi ukazovalo vše čas o 2 h zpet. Avšak po nastavení joomly timezone na Praha byl čas správně jen u některých veci. Třeba přidání článku byl stale o 2h zpet. ale acymailing měl zas čas dobre. pomoc co s tim? Test proveden i na hostingu web4ce.cz kde prý mají vše utc + zona. A dělá mi to samé. díky za pomoc. proč není čas hned po instalaci správně? Kde to nějak na tvrdo nastavit třeba.

18. dub 2012 10:14 #92651
Odpověď od Jiří Gieraczka
Začátečník
zdravim mam podobný problém ... vše se chovalo korekntně do doby než jsem nainstaloval gcalendar -- libi se mi ta jednoduchost ale jen co dam neco zobrazit tak ač mam v gcalendaru spravne nastaven čas události v joomle mi ho ukáže o 2 hodiny rychleji -- jako by jiné čas pásmo? tušíte někdo jak na to? díky

18. dub 2012 10:46 #92655
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
"Něco" je podezřelé na Googlu:
v nastavení kalendáře (@G) vidím:
(GMT+01:00) Středoevropský čas – Praha
Pro Prahu je ale přesný čas: GMT +2 h (SELČ +0 h)
Zkuste na Google/Cal nastavit jiné město, které má GMT +2

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

18. dub 2012 11:21 #92658
Odpověď od Jiří Gieraczka
Začátečník
nastaveno nezabralo ;o(

18. dub 2012 12:03 #92660
Odpověď od KaKamila
Návštěvník
Taky mi to jde o 2 hodiny blbě :-( Ale kde hledat netuíšm
K.K.

18. dub 2012 12:59 #92665
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
jak máte nastaveno
Global Configuration > Location Settings > Server Time Zone ?

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum