Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Špatné zobrazení výsledků vyhledávání

13. dub 2012 19:11 #92516
Špatné zobrazení výsledků vyhledávání od Radek Hanek
Začátečník
Dobrý den, na stránkách se mi při hledání zobrazí výsledky, ale namísto toho, aby se zobrazovali na místě jako články, tak se zobrazí přímo pod modulem vyhledávání bez ohledu na další obsah. Vypadá to takto: web.sdesigen.cz/home?searchword=dfs
Nevíte co s tím? Už jsem se zkoušel hrabat snad ve všech souborech šablony, ale na nic jsem nepřišel... Děkuji.

13. dub 2012 20:53 #92517
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím, na pozici "search" v hlavičce bys měl asi využít standardní modul Joomly. Zdá se mi, že tam pasuješ nějaký chytřejší modul. Ten bych zkusil rozběhat někde v postranním sloupci ...

13. dub 2012 22:01 #92518
Odpověď od Radek Hanek
Začátečník
Ne právě že je to standardní modul z Joomly, ale v šabloně je nějaký kód, který mu dává takovýto vzhled, aby zapadal do šablony. Podle mě to bude dělat zajistě nějaký kód z šablony, ale v tom se moc nevyznám, takže nevím co kde přepsat... :-(

14. dub 2012 10:19 #92524
Odpověď od Bong
Moderátor
Povypínejte zbytečné pluginy, SEF komponenty, vytváření SEO URL, cache, atd.
Zkuste v jiné šabloně. Co je to za šablonu? Odkud?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. dub 2012 10:23 #92525
Odpověď od Radek Hanek
Začátečník
Je to zakoupená šablona pro Joomlu 1.5 a předělával jsem tam něco, aby to fungovalo na 2.5, ale s tímhle si nevím rady...

Powered by Fórum