Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s modulom JoomSlider - nefunguje všade

13. dub 2012 16:19 #92511
Zdravím...

použil som na svojej stránke modul JoomSlider - robí to že si nahráte fotky a pekne Vám ich začne preblikávať v rôznych efektoch...
použil som ho tu : drevopal.eu/index.php/ubytovanie vštko pekne funguje ale nei na všetkých prehliadačoch :angry:

poradte mi, čo mám spraviť aby mi šiel vo všetkých prehliadačoch, resp. čo najviac, alebo čo mam nainštalovať aby mi šiel ? (u mna ide, v praci ide, ale u klienta nie.. je jedno či je to chrome, firefox, a podobne...)

niekto nejaký nápad ?? dakujem

14. dub 2012 09:59 #92522
Odpověď od Bong
Moderátor
Píšete, že chodí v IE,FF i Chrome a to na různých počítačích. Pokud nechodí pouze na jednom konkrétním počítači, hledejte problém právě tam: stará verze prohlížeče, nastavení PC či sítě na kterou je připojen...

Čím se tento PC liší od ostatních? Verze prohlížečů, operační systém, atd.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. dub 2012 10:09 #92523
Odpověď od mirco
Uživatel
Práveže to nejde na viacerých počítačoch ako som začal to skúmať. A stále neviem určiť prečo.
Skúšal som to prevažne na windows 7, skúšal som aj nainštalovať adobe flash player na počítače na ktorých to nešlo ale problém to nevyriešilo. Prehliadač Chrome ho ani nepotrebuje a tiež mi to na nom nezobrazovalo niekedy. aj po aktualizovaní na poslednú verziu mi na dvoch PC nešiel spustiť modul. Neviem kde môže byť bohužial chyba.

asi to je nejaká divná verzia flashu ktorú nevedia niektoré prehliadače spracovať. Vám to ide na všetkých prehliadačoch čo mate v pc ? skúste pre srandu.. mne to doma ide na pc, notebooku, aj sestrinom... ale prídem hocikdeinde (práca, škola) a nejde.

14. dub 2012 12:13 #92526
Odpověď od Bong
Moderátor
Na co potřebujete přehrávač flashe? Modul pracuje s javascriptem a JPG obrázky.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. dub 2012 12:21 #92527
Odpověď od mirco
Uživatel
Myslel som že je to flash, lebo ked kliknem vo front-office na ten modul tak sa mi zobrazí toto :


Tak neviem.. bud potrebujem spojazdniť toto alebo mi pomôže najst nejaký modul, čo dokáže podobný efekt (zaujímavé preblikávanie mnou vybraných 5-6 obrázkov)

Dakujem moc
Přílohy:

14. dub 2012 13:02 - 14. dub 2012 13:02 #92529
Odpověď od Bong
Moderátor
Aha. Já měl na mysli ten header nahoře. Flash mám implicitně vypnutý.
Ale když jej zapnu, tento flash modul funguje.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum